Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a barátnőmet, hogy ne tegyen ki ilyen fotókat?

Figyelt kérdés
Instagramra tesz fel néha fotót magáról bikiniben, és igazság szerint engem ez zavar, már csak maga a tudat is, hogy kik láthatják és csorgathatják a nyálukat azokra fotókra. Szóljak neki, hogy nem szeretném, ha több ilyen fotót posztolna, vagy csak én reagálom túl?

2017. máj. 22. 18:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Elhiszem h zavar. Nekem is van egy barátnőm aki tett ki durva képeket instára de ha ő csak bikiniben akkor szerintem nem gond!
2017. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen kérheted, de az már magában véve gázos, ha melletted ilyeneket tesz ki. Ha több, mint 15 éves, akkor kéne lennie ennyi empátiának benne, és nem kéne, hogy így hirdesse magát.
2017. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nyugodtan elmondhatod, hogy zavar ez a dolog és megkérheted, hogy ne csinálja ezt. Mindig addig kell elmondani, hogy mi zavar bennünket, amíg nem növesztjük magunkban akkorára, hogy indulatokat keltsen.

Ha megkéred és megindokolod a kérést, biztosan kompromisszumot tudtok kötni.

2017. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyenek illúzióid, ezek a fotók gyorsan landolnak az "ikszhámszter" fotógalériákon... :(


Megkérni megkérheted. De ő megtagadhatja...

2017. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Aki ilyen típus, az úgyis ezt fogja csinálni, és ha szólsz neki, akkor csak hisztizik (sajnos a mai lányok jelentős része ilyen). Nyilván jogod van megbeszélni vele, hogy téged ez zavar, és ne reklámozza magát, ettől függetlenül viszont az emberek többsége képtelen normálisan használni a közösségi oldalakat. Van, aki kényszeres lájkgyűjtögető, vagy az élete minden mozzanatát meg akarja mutatni a nagyvilágnak, a csücsörítéstől a csecskidobásig, a fiatal lányok pedig kifejezetten élvezik, ha mások agyba-főbe dicsérgetik a képeiket (még akár csajok is, és kifejezetten undorító, amikor írogatnak egymásnak, hogy "jól nézel ki, csajszi", amaz visszaír, hogy "á, dehogy, csúnya vagyok", akkor a másik bizonygatja neki, hogy "én vagyok a csúnya, te dögös vagy" stb.). Sajnos a közösségi oldalak elterjedésével egyre több lehetőségük van az exhibicionista embereknek a magamutogatásra, csak a következményekbe nem gondolnak bele. Én a helyedben megbeszélném a barátnőmmel, hogy ne hirdesse magát.
2017. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
#3: Kompromisszumot csak intelligens emberek tudnak kötni. Viszont aki a párkapcsolata ellenére is közszemlére teszi magát, annak az érzelmi és értelmi intelligenciáját sem tenném túlságosan magasra.
2017. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aszolhatsz neki,de ugyanugy fogja kirakni:/ ilyen beallotottsagu,ezt vagy elfogadod vagy..
2017. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Inkább legyél rá büszke,ne féltékenykedj.

Büszkeséggel töltsön el,nem mindenki kirakatképes,a nők 90%-a nem az,elhízott,slampos.

Túl reagálod,megdolgozik ő a testéért,az alakjáért,plusz a ruháiért.

Hadd élvezze,hagyd.

2017. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen megkérheted rá, de ő pedig épp ugyanennyi joggal mondhat nemet a kérésedre.
2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyáron ez teljesen OK.
2017. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!