Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem váltok ki szexuális vonzalmat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

14 éves korom óta önbizalomhiányos. Már akkor durva családi problémák voltak(skizofrén, alkoholista édesanya), és arra ment el az energiám.

16 évesen lett egy 3 éves kapcsolatom, ahol kb. majdnem megcsalt az exem egy "szexuális kisugárzással erősen rendelkező" leányzóval.

Most van életem második kapcsolata. SEMMI hatással nem vagyok a páromra, nincs kémia. Nagyon szeret, bármiben számíthatok rá, de alig ad csókot, kb. szex heti 1x van, hiába veszek fel szexi rucit, tapadósat, kint a mellem neki, semmi hatás.

Meztelenül alszunk, kis kifli nagy kifli, semmi, még egy hét után se(hétvégén tudunk csak találkozni).

Még régen volt egy srác, akivel randiztam(rettentően megtetszett, ritka nálam az ilyen), és semmi dicséretet, bókot nem kaptam, sőt, inkább tekintett rám aranyos kislánynak, mint szexis nőnek.

Képet nem küldenék, de hiába öltözök kirívóan, sminkelek, csinálok bármit, a gesztusaim adtán egy aranyos kislányt látnak bennem.

Iszonyat naiv és mosolygós vagyok amióta élek, ez a személyiségem része. Ha kiteszek egy képet facebookra, az is inkább aranyos, kb. nem lehet rólam szexis képet csinálni.

Volt már, hogy a párom vágyát teljesítettem és beöltöztem, és akkoris mosolygott és elnevette magát(nem gúnyosan), hogy milyen "aranyos" vagyok.

Egyszerűen nincs szexuális kisugárzásom. Aranyos, kedves, megértő vagyok, és nagyon nagyon szeretnek az emberek, a felnőttekkel különösen jól kijövök. Kinézetem átlagos, a hajam egyedi(hatalmas hajkoronám van, idegenek is dicsérik sűrűn). Az alakom sokak szerint 10/10(edzek keményen, hogy szép legyen, és szerencsére formás vagyok), és még ez sem!!!! elég.

A párommal kapcsolatban anno kitettem egy kérdést, és írták, hogy nincs meg a kémia. De én ezt nem értem. Mindent megteszek, és így se jó.

Hogy lehetnék olyan nő? Nem káromkodok, választékosan beszélek, olvasok, tanulok egy csomót, mellette igyekszem házias lenni.

A legnagyobb hibám, hogy néha határozatlan vagyok.


2017. máj. 22. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2017. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Cserélj barátot. Lehet csak nála nem váltasz ki ilyet. Vagy nagyon átérződik mert látszik, hogy így érzed.
2017. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A kérdésem afelé irányul, hogy mit tehetnék, vagy hogyan próbálkozhatnék még, hogy ez megváltozzék.
2017. máj. 22. 21:18
 4/17 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior.

Köszönöm a válaszodat.

Az lehetséges, hogy érződik, hiszen olyan, mint egy ördögi kör.

Sajna ha ez nem oldódik meg, hosszútávon úgysem működik, úgyhogy akkor tényleg barátcsere lesz. Csak sajnos az okra rá szeretnék jönni, mert ez mégnagyobb csorbát ejt az önbizalmamon.

2017. máj. 22. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Ugye ezt te sem hiszed? (Természetesen értem, hogy nem fogadod meg! DE!!!) Élj egy évig a testedböl és rájössz, hogy milyen sok férfi áldozna azért mert a "szexuális kisugárzásod!!!" erösen hatott rá. (Higgy magadban!!!!!)
2017. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit tehetnél?Miért kellene tenned bármit is?Miért jön veled össze az a fatökű ha nem talál vonzónak és kívánatosnak?Nehogy már magadban keresd a hibát.
2017. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Aranyos, kedves, megértő vagyok"


van akinek a szemében ez szexepil

2017. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"a felnőttekkel különösen jól kijövök"


24 évesen mit jelent az, hogy a felnőttekkel különösen jól? 24 évesen már felnőtt vagy.


A fő gond nem az, hogy hiányzik belőled bármi, hanem, hogy saját magadra sem gondolsz felnőtt nőként.

2017. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem t'om, amiket leírtál, azok elég vonzóak szerintem. Ezt most nem udvariatlanságból írtam.
2017. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mindent igyekszel megtenni a párodért, belsőre és külsőre is "jó nő" vagy, akkor nem hiszem, hogy te lennél a hibás.. és ahogy én észrevettem, nem baj,ha egy lány cuki :D
2017. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!