Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Vegyél magadnak autót". Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vegyél magadnak autót". Ez mégis mi?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, idén végzek az egyetemen. A párom 25 éves, ő már dolgozik, kereső ember 1 éve. Mivel nekem nincs autóm, a szüleim autóját meg nem hozhatom el, mert ők is járkálnak hétvégente, ezért a legtöbbször ő jön el értem, vagy pedig nagyon ritkán tömegkölekedéssel jutok el hozzá. A vonatozás azért ritka, mert mindig inkább felajánlja, h majd ő szívesen eljön értem, pedig nekem ezzel nincs gondom, ha fel kell ülnöm a vonatra és azzal menni.

Megint behívtak dolgozni szombatra ami a páromnak nem nagyon tetszett, mert amikor együtt lehetnénk, akkor hívnak be. Nekem sem tetszik, de valahol el kell kezdeni - mindig ezt gondolom. Erre a fejemhez kaptam (komolyan is gondolta, nem poénból), h "vegyél magadnak már egy kocsit"... Ez egy kicsit rosszul esett, mert sosem volt elvárásom, h ő jöjjön értem, mindig ő ajánlja fel és akkor a fejemhez kapom, h miért nincs autóm, akkor nem kellene neki ennyit autóznia. Azóta is potyognak a könnyeim ha erre a megjegyzésre gondolok. Mérgemben a fejéhez vágtam, h ilyet még soha senkitől nem kaptam a fejemhez azt, h mert autóval eljön hozzám...


Nem tudom, lehet ez nem is kérdés meg nem is probléma de jól esett kiírni


2017. máj. 22. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De miért nem lehet leülni és megbeszélni a dolgokat?

Az itteni kérdések jelentős százaléka elkerülhető lenne ha a párok tudnának kommunikálni egymással.

2017. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Szegénykém..felajánlanám,hogy gyere át és majd én megvígasztallak,de gondolom nem budapesti vagy :) Amúgy meg ez szerintem elég bunkesz szöveg volt tőle,amikor a autó elvileg azért van,hogy használjuk (tudom,a benzin nem ingyen van, de ez az embereket általában nem érdekli).. én pl imádok utazni messzire autóval,és azzal járok amikor csak tehetem (egyedül ha a fővárosba kell menjek, teszem le valamelyik p+r-ben,mert a dugókat meg a parolóhely vadászatot viszont mindennél jobban utálom)..egyébként más okosságot én sem tudok tanácsolni minthogy üljetek le face to face és beszéljétek meg a problémádat,egy normális kapcsolatban végül is ez így működik..
2017. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Semmi különös kérlek: ha nem tudsz menni az övével, akkor venni kell egy autót és kész.
2017. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Én visszakérdeztem volna, hogy: "És szerinted miből, kisszívem? Vagy azt gondolod, hogy egyetemistaként szarom a pénzt vagy mi?"
2017. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. Hűű, de okos ötlet volt, erre aztán nem is gondoltam... 😅 Élek a 4. válaszolóval.


Brigádozok, közben gyűjtögetek is, de ebből nem egyszerű autót venni, továbbá gondolok az autó fenttartási költségeire...


Nekem is minden kényelmesebb lenne kocsival, ha tehettem volna akkor már azelőtt is vettem volna, h a páromat megismertem..

2017. máj. 23. 07:48
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

kis gondok a nagy életben...

komolyan mondom ez a legnagyobb bajotok..király :D

2017. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

#4#5

Nem csilliós szalonautóban kell gondolkozni, kérlek.

Egy futkosni való kis f*stalicskát már kétszáz körül is megkapsz.

2017. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

# 7:

Ha neked volt egyetemista korodban két kilód egy autóra, akkor örülj neki, mert anyagi kérdésekben a szerencsésebbek közé tartozol.

2017. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6. Igen, van ilyen gondom is, de neked sem lehet túl sok vagy "magasabb szintű" ha van időd itt okoskodni a segítség helyett ;) Ja, és igen! Örülök is neki, h jelenleg még van időm ilyennel foglalkozni! ;)


7. Igen, igazad van, nem is esküszöm a szalonból kihozott kocsikra sem, de szerintem nem elhanyagolható az előre gondolkodás, h lehet megúszom pár ezerből az autót, de utána arra fog menni minden pénzem, h alkatrészeket cserélgessek rajta, mert mondjuk sorra megy benne minden tönkre. + Nem érzem úgy, h a jelenlegi élethelyzetem kívánná, h mindenáron legyen egy bármilyen kaliber autó, mert életbevágóan fontos..

2017. máj. 23. 10:41
 10/11 A kérdező kommentje:
8. Egyetértek!
2017. máj. 23. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!