Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az Esszencia nevű kurzushoz csatlakozott. Teljesen beszippantotta a pszichilógia álcájába bújtotott agymosás. Évítsd magad nagyon sok pénzért. Függővé vált, kapcsolatunk ráment. Van hasonló tapasztalatotok? Van ebből kiút? "Szekta"

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szakítás egy jó kiút. Idő folyamán mindenki változik... sajnos ti nagyon ellentétes irányba, ami azt jelenti, hogy a továbbiakban nincs módja a közös életeteknek, nem változtathatjátok meg egymást. Sajnálom.
2017. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk örülhetnél,hogy fejleszti magàt.

Akar valamit az élettõl.

Lehet õ fog szakítani veled mert hàtràltatod.

2017. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs bűn. Nincs bűnhődés. A gyilkost is megértjük. Vélemény nyilvánítás : "megtagadsz engem". Bármilyen kedves kririka a saját problémám tükre. Családi, barátok félresöprése az esszencia miatt. Nem kezdhetsz nem szóval mondatot. Függőség: most már fél millióra rúg ez a kis saját magamat építem sztori. Ha építeni szeretné magát megérteném, de egy idegen ember jön vissza. Ezzel együtt tudnátok élni?
2017. máj. 23. 09:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tudnék ilyennel együtt lenni. Elhagynám, mint ahogy előttem írták, szép volt jó volt, de ő más irányban halad mint most te. Ez kizárja a közös jövőt.


Személyes tapasztalat, van egy kollégám aki szintén jár ilyen "önfejlesztő" előadásokra. Milliós nagyságrendű összeget fizetett már ki mert azt mondja megéri.

Mindenkinek az a véleménye, kezdve a cég legutálatosabb emberétől a legszelidebb emberig, hogy még sokat kell járnia hogy normálissá fejlessze önmagát :)

Tipikus, macsó vagyok, jól nézek ki, mindenki felett állok, egoista vagyok, senkihez nem alkalmazkodok tipus.

Az ilyen embereknek akik ezeket a dolgokat bekajálják valami nem emel rendesen...

2017. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem értek egyet utolsó akkor nézd meg ezt:

[link]


Igen ő is ,,önfejlesztő guru", konkrétan Gattyán neki köszönheti a sikereit.

Tehát aki tesz magáért az igenis halad előre.

Nem lehet,hogy irigyek vagy(tok) arra a kollégátokra aki fejlődik?

Nem lehet egyre magasabb karrier szintre jut?

Ott van még Kasza Tamás is,ő sem olcsó de bitang jó tréningeket tart: www.kaszanap.hu


Valaki haladni akar az életben mert érzi több van benne.

2017. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aggig van rendben a dolog, amég önfejlesztő hatást vált ki. De amikor a függőséget kialakító, világtól elrugaszkodott szekta hangulatot áraszt, ötödször, tízedszer beszippant. Hoznod kell x embert, mert jaj neked. Ijesztő. Gondolj bele az egocentrikus gondolkodás miatt, már nem lehet véleményed, mert az az eszme megtagadása, ott már nagyon nagy baj van.
2017. máj. 23. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyunk irigyek, az önfejlesztés lehet jó dolog, de ne más mondja már meg nekem jó pénzért hogy hogyan lehetek jobb!


Ja és olyan tulajdonságokra amiket felsoroltam mért lennénk irigyek?


Nem érdekel túlságosan az illető, az ő élete, csak mint tapasztalat megosztottam.

2017. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Pont ez a lényeg,hogy alázatos vagy,ezek a guruk pl egy Lengyel Sándor tuti jobban tudja,és pont ezért lett sikeres a Gattyán is mert ő a Sándor terméke.

Mindent úgy csinált ahogy elmagyarázta neki.

Én is amit egyik haverom mondott csajozásban elfogadtam mindent,mert tudtam ő ott van és vágja a témát.

Alázat kell ehhez,a mentor jobban tudja azért tart ott.

,,Ki az akire hallgatsz" és mekkora a taníthatósági indexed plusz a változásra való hajlamod.Hajlandó vagy-e félretenni a bűszkeségedet és követni aki vágja.

Irigyet arra értem,hogy halad az élete minden irányba és jól.

2017. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én leülnék vele őszintén beszélni akár többször is és próbálnám ebből kirángatni.Elvinném nyaralni pár napra és megkérném,hogy telefon és minden egyéb nélkül csak egymásra figyeljünk, beszélgessünk, idézzük vissza a jó pillanatokat stb..

Hátha segít, hátha észheztérne.

Ha viszont mindent megpróbálasz és mégsem, akkor nem tudom mit kéne tenni,valószínű a legjobb, ha feladod úgymond.Lehet elég nagy pofon lenne neki ha ott hagynád és észhez térne..Lehet nem..

2017. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Akik ezeket a pszichoblablákat a saját retorika szintjéig benyelik, olyanokra még sosem gondoltak, hogy például a pincébe is "halad" az ember?

Vagy hogy egy tumor is "fejlődik"?

2017. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!