Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a lányt, mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torro Botond kérdése:

Nem értem a lányt, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Két hete ifinapoztunk és napközben a barátnője mondta hogy tetszek neki így hát este mikor egyedül volt mondtam hogy szeretnék beszélni vele és elmondtam neki hogy ő is tetszik nekem meg minden de kezdte hogy ő ezt nem hiszi el mert hogy még mindig egy másik lány tetszik nekem ( pár hétig ez így is volt és ő is tudott erről) de azt már elengedtem...ekkor felálltam el akartam sétálni de utánam jött vissza hívott és megcsókolt...visszamentünk a szállásra végig mondogattam hogy a régi lány már nem érdekel és hogy ő kell nekem talán elhitte talán nem mostmár semmibe se vagyok biztos...együtt aludtunk végig csókolgatott simogatott szorította a kezem aztán másnap meg úgy csinált mintha semmi sem történt volna...két nap múlva hallom a barátnőjétől hogy azt mondta neki hogy végig a volt barátjára gondolt ekkor elküldtem a francba lehet kicsit dúrva is voltam...pár nap múlva bocsánatot kértem és leírtam hogy kezdjük tiszta lappal az egészet ő azt mondta hogy nem érti miért de úgy érezte nem ment volna ez az egész utána nem írtam vissza hivogatott is de nem vettem fel még azt is mondta haverjaimnak ha nem mondják el hol vagyok oda fog menni a tömbházamhoz...most egy pár napja buliban félrehívtam a mozsdóban beszélgetni aztán próbáltam megcsókolni és elhajolt aztán másnap pedig azt mondta hogy nem emlékszik semmire pedig biztos vagyok benne hogy annyira nem volt részeg...valaki aki volt már hasonló helyzetben tudna segíteni mert én nem tudok kiigazodni már rajta :/

2017. máj. 23. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oszt igen!
2017. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sztori olvasása közben egy ribbancs képe ugrott be előttem! 😒
2017. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az csak nagyon buta ilyen szempontból és nem tudom mivel tudnám meghozni az eszét :/
2017. máj. 23. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok Botondka?
2017. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 19 / ő 17
2017. máj. 23. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
10-et nyugodtan letagadhatsz.
2017. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akartalak megbántani. Nos, a helyzet az, hogy valóban kell egy bizonyos kor a csajok viselkedésének a megértéséhez. Sőt, valójában az életkor sem elég, ha közben nem gyűlik a tapasztalat. A pasik és a nők két külön nyelvet beszélnek. Másképp gondolkodnak, más a lelkiviláguk, mások az érzéseik. Ha te férfiaggyal próbálod megérteni a csajok viselkedését, eleve kudarcra vagy ítélve.
2017. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!