Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Ráírt ma a barátomra egy kamufacebook, hogy szóli fog nekem, milyen rosszakat tett a párom ellenem.

A párom felhívott engem, hogy fél, hogy nehogy rosszat higyjek, hiszen könnyen lehet üzeneteket hamisítani a mai világban.

Őszintén, nekem nem is fordult meg a fejemben a kételkedés, addig, amíg ő már ilyeneket mond, hogy lehet hogy hamis smst fogok kapni.


2017. máj. 23. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. lehet valaki szórakozik és keresztbe akar nektek tenni, de lehet a barátod tényleg félrelépett és most próbálja menteni magát.
2017. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
nem zörög a haraszt...
2017. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki rosszat akar neki, és ennyitől elbizonytalanodtál, akkor az a valaki már elérte célját ,és pontosan ezt akarta.
2017. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sáros... miért kell egyből védenie magát?


Várj egy picit. Hívd fel a számot ha jön kamu sms. Majd kiderül minden.

2017. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hamis sms? Lol
2017. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta a lelkiismeretem akkor mondom a páromnak, hogy nézd már mit irt valami kretén. 😀 de mivel nincs mit küldenie, nem kezdek el üzenet hamisításról hadoválni és nem fosok, hanem kb. annyit mondok, hogy kíváncsi vagyok mit fog küldeni. Sajnos az az érzésem, hogy a szeretője le akarja buktatni.
2017. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. A párod egyik rosszakarója nem csalt meg csak lehet hogy annak idején összevesztek ès most igy akar boszut álni a párodon. 2. Megcsalt ezèrt bepánikolt .
2017. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát,valószínűleg sáros, de javaslom te is légy egy kicsit manipulatív ez esetben: ne mutasd neki, hogy te kételkedsz az igazában, sőt. Inkább nyugtasd meg, hogy ez nevetséges, meg kíváncsi vagy, mit talál ki neki, úgy sem egy idegennek hiszel, hanem neki, ne féljen blabla..


Sajnos ugyanis ha egyből ennyire magyarázkodik, akkor nem ok nélkül teszi..

HA látja, hogy nem lehet téged megingatni, valószínűleg alább hagy az aggodalma, hogy lebukhat, és leszarja a fenyegetőzőt. A fenyegetőző pedig tekintve hogy nem hatott a párodnál és talán még el is küldi melegebb éghajlatra/kineveti, talán csak azért is elküldi neked, amiről szó van.


Na, onnantól már el fogod tudni dönteni, hogy lehet-e valóságalapja annak amit kapsz, vagy nem.

2017. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ki volt!
2017. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi* bocsánat :-))
2017. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!