Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szexelnétek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexelnétek a legjobb (nak hazudott) fiúbarátotokkal?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki mostanában nagyon megnyílt nekem, állítása szerint a legjobb barátja vagyok, sokat ír és gyakran.

Én viszont megalázónak tartom ezt a helyzetet. Nem akarok a lelki szemetesládája lenni.

Őszinte válaszokat várok, ha már én őszinte voltam!


2017. máj. 23. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem értem ezt a lelki szemetesláda dolgot. A barátság arról szól, hogy támogatjuk egymást és számíthatunk egymásra. Megosztunk dolgokat. Ha nem tudsz lánnyal barátkozni, inkább mondd meg neki.
2017. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy te képtelen vagy lánnyal barátkozni, velük csak dugni lehet? Ha nem fekteted meg, már csak a lelki szemetese lehetsz?
2017. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, ne legyél. Annyira viszont lehetnél korrekt, hogy elmondod neki hogy ezt így nem akarod, legyen valami több vagy felejtsétek el egymást.
2017. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van akivel igen, van akivel nem.
2017. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose vonzódtam szexuálisan a barátaimhoz, szóval nem. Lelki szemetesnek sem mondanám őket, hiszen kétoldalú a dolog, meghallgatjuk egymást, segítünk egymásnak ha kell, szeretünk együtt időt tölteni, mégsincs semmi szexuális dolog közöttünk, sose volt. Tudod ezt hívják barátságnak, tökmindegy, milyen neműek a felek.


Ha te csak azért barátkozol egy lánnyal, mert meg akarod dugni, az már a te problémád, nem mellesleg rohadt gusztustalan dolog. Az ilyeneknek ne is legyen senkije, ha már nem képes egy nőre emberként nézni, hanemm az összesben a lyukat látja.

2017. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hogy te milyen primitív vagy :D

érzelmi intelligencia 0.

2017. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
A legjobb barátom a férjem is egyben. Tehát igen.
2017. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fiú nagyon jó barátaim nekem olyanok mint a családom, a testvérem. El sem tudom képzelni hogy lefeküdjek bármelyikkel is. És ők is kishúgukként gondolnak rám.
2017. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha mar dugnek vele, akkor ott mar erzelem is van...De am ha lenne egy nagyon jo ferfi baratom, aki minimalisan tetszik, nem backuralnam el azzal, h lefekudjek vele
2017. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb lenne, ha nem tartanád a csajt abban a hitben, hogy a barátja vagy, mondd meg neki, hogy te nem tartasz rá igényt, ha nem akarja széttenni neked a lábát (mert ez a valódi célod vele). Mondd meg, hogy barátkozzon mással szegény. Jobban jár.


Van egy férfi barátom, a legjobb barátom. Megbízható, lehet rá számítani, mindent meg lehet vele beszélni és meg is szoktunk, kölcsönösen. Mély bizalmi kapcsolat van köztünk, ennél azonban soha nem volt több. Tehát nem feküdnék le vele és ő sem velem. Nem így tekintünk egymásra. Eszembe sem jutott soha amióta ismerem (8 év), és egyébként meg férjnél vagyok, neki barátnője van, tehát amúgy sem. BARÁTOK vagyunk, nem dugópajtik.


Elég szomorú, ha te a barátságot, bizalmat megalázónak tartod. Sajnálom a lányt, nem érdemelted meg a bizalmát.


Őszinte voltam!

2017. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!