Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem megalázó ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó ez? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal és a barátaival voltunk bulizni.

A barátom az egyik haverjának a csajával táncolt, és elég testközelien és rápaskolt a fenekére (részeg volt.). A csaj csak zavartan vihogott,a pasiját nem is érdekelte, de nekem ez megalázó volt,hogy a párom más nőket taperál amikor én ott vagyok,-még ha szórakozásból is.

Azt mondta, hogy ez nem, jelentett semmit,ne boruljak ki.

De mi van ha most azt hiszik a barátai,hogy én nem jelentek neki semmit, ha közben részegen mellettem ilyet csinál? Én fújom fel?

L/27 F/33



2017. máj. 23. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Én szerintem ígértesd meg vele, hogy többet ilyet ne csináljon, mert neked nagyon rosszul esik, bánt, és kínosan érzed magad miatta; és még nem csak megalázónak érezted, hanem még kellemetlen helyzetbe is hozott a barátai előtt, ami szintén nem volt jó dolog. Meg hogy az is rossz neked tényleg, hogy most a barátai azt hiszik, hogy ő nem tart téged semmire, nem értékel; hát azt nem tom, mennyire érdemes lenni neki, hogy most bizonyítania kéne, elsődlegesen teneked; mert esetleg meg is ingott a hited picit benne; hogy igazán szeret-e, fontos vagy-e neki.
2017. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem te fújod fel. Nekem már az érdekes, hogy te ott vagy, ő meg más lánnyal táncol. Ez gáz
2017. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
*és joggal hiheted te is azt, hogy nem értékeled őt annyira, mint eredetileg hitted.
2017. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kicsit tulreagalod. Főleg, ha egyébként nem viselkedik igy.


Itt valaki felvetette, de egy baráti társaságban teljesen természetes, hogy mással is táncolunk. Jó, nyilván nem osszesimulvaa.

2017. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Az az èrdekes az egèszben hogy más nöt taperolt mègha ittas is volt akkor ha szeret is valamennyire akkor tèged taperol le nem a havernak a csaját! SZtem csak nem vesz komolyan le sem szarta hogy tèged megbántott ezzel a viselkedèssel! Az èn párom is viselkedett hasonloan anno de èn nem megigèrtettem vele hanem èn megsèrtöttem rá ès nem kerestem ö keresett ès megtárgyaltuk azota betartja a dolgot!
2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy újabb óriáscsecsemő, akinek mit ad isten, barátnője van, már meg sem lepődök ezen. Gondolom, az alkoholra fogja, hogy ilyeneket csinál, pedig az nem mentség. Teljesen jogos a kiakadásod, nem tisztel a párod és a barátok előtt is lejárat. Csodálom, hogy nem csinálsz ilyen esetekben patáliát - sok nő nem hiszem, hogy higgadt tudna ilyenkor maradni.
2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem kicsit tulreagalod. Főleg, ha egyébként nem viselkedik igy.


Itt valaki felvetette, de egy baráti társaságban teljesen természetes, hogy mással is táncolunk. Jó, nyilván nem osszesimulvaa.

2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem fújod fel. De ne is várj sok jót ha fel se fogja mi ebben a probléma.
2017. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

"Igertesd meg vele hogy nem csinal tobbet ilyet.." nekem mar az is nagyon furcsa, hogy egyaltalan ezt momdani kell! Az lenne a minimum, hogy a kerdezo parja maga igeri meg, undzolas nelkul.

Szerintem nem fujod fel. Az meg egy dolog ha massal is tancol, hiszen azert mentetek hogy jol erezzetek magatokat. De vannak bizonyos hatarok, amiket az ember akkor is betart, ha nincs is jelen a parja.

Ilyen alap, hogy nem flortolget massal, plane nem hogy testi kontaktusba kerul vele. A fenekfogdosas meg gusztustalan, elotted pedig nagyon banto, megalazo es izlestelen.

En ilyen barommal biztos nem lennek egyutt (es ezzel senkit sem akarok megserteni). Ugy tunik, hogy te egy kicsit intelligensebb es erzelmesebb vagy a parodnal, gondolkozz el rajta hogy mashol is van-e problema- es ha igen, akkor szukseged van-e neked erre, megelegedsz vele?

2017. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát ne is haragudj, de én nagyon elgondolkoznék a kapcsolatomon ,ha a párom a szexuális vonzalmát az egyik csaj haveron élné ki... s mi lett volna ha te nem is vagy ott? Mi ez már, részegen bármit szabad?

Egyébként semmire sem mentég, az érzelmeid és a hozzáállásod részegen is ugyanolyan, annyi különbséggel, hogy sokkal jobban elengeded magad és kevésbé érdekel, hogy ki van körülötted. Ha részegen kimutatta hogy vonzódik hozzá, erős a gyanúm, hogy az józanon is ott van benne, csak nem engedi igy ki .

2017. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!