Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki szakított már a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szakított már a párjával az édesanyja végett?

Figyelt kérdés
Barátnőm anyja egy igazi házi sárkány jó nagy koronával. Mivel mindent elkövet annak érdekében, hogy szétválasszon minket a párommal. Hazudozik, fenyeget, számtalan nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illet engem. Eddig nem volt semmi gond sem, ám azonban az utóbbi pár héten észre vettem, hogy párom kezd hasonlítani az anyjára és felveszi a beszéd stillusát. És egy igen érdekes dolgot is észre vettem: minden körülmények között az anyját kipártolja (megvédi). Én ha szólok valamit rá, hogy például elvetette a sulykot akkor rögtön védelmére kell a párom. Volt egy eset amikor tudta, hogy az anyja hazudik de akkor is a pártját fogta velem szemben.
2017. máj. 25. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fordult még elő velem, hogy "anyós" miatt szakítsak, de amit te leírsz, az azért kemény...

Mondjuk az nyilvánvaló, hogy mégis csak a párod édesanyjáról van szó, nem eshet neki jól, ha rosszat mondasz róla, de ha jogos, akkor azt meg kellene értenie a részéről is.

Mondjuk szerintem egy párnak egy egységet is kellene alkotni, védeni egymást. A szülőknek meg el kell fogadniuk a gyerekük választottját, kivéve természetesen ha szélsőségesen rossz irányba viszi.

Szerintem mondd el párodnak, hogy mit gondolsz erről a helyzetről, és kiderül, hogy ő mindig az anyukáját fogja-e választani, vagy meg tudja oldani a helyzetet, hogy az anyukája se bántson téged, és akkor te nyilván nem fogod szidni/rosszat mondani róla.

2017. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen...egy volt barátnőmet az anyukája egyedül nevelte fel...nem volt más minta. Először minden oké volt, de fél év múlva az " anyós" ekézni kezdett. A csaj eleinte kiállt mellettem, de utána ugyan azt kezdte hajtogatni. Szakítottam...
2017. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ég! Menekülj! Velem a párom apja sárkánykodott, nagyon durván, de a párom mindig kiállt mellettem és megvédett. Nem szakítottunk, csak évekig felé sem szagoltunk.
2017. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az anyuka itt a nagyobb gond, hanem a barátnőd hozzáállása. Ha nem áll ki melletted, nem várhatsz sok jót a kapcsolattól.
2017. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!