Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még folytatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összejöttem egy lánnyal négy éve aki az ő elmondása szerint első pillanatban szerelmes lett belém. (Később is rengetegszer mutatta ki ezt.)

Az utóbbi napokban eléggé a feje tetejére állt minden, mert bejelentette hogy nem bírja már, én nem is szeretem úgy ahogy ő, nem fejlődött a kapcsolatunk, összeköltözés, stb. Mondtam neki hogy szerintem sincs már közös jövőnk. Azonban kis idő (1-2 nap) elteltével elkezdtem őrült módjára kapadozni utána. Mondtam neki hogy én tényleg szeretem de nem voltam soha aki annyira kimutatta volna az érzéseit stb, nem voltam ilyen helyzetben soha. Tudni kell róla hogy van egy néhány éves gyereke. Azt is mondtam már hogy képes vagyok az együttélésre hármasban, annak ellenére hogy előtte azt mondtam hogy nem.

Nagyon összezavarodott, mondta hogy tudja hogy nem akarja már velem azokat a dolgokat megtenni amikre vágyott, család, saját gyerek stb, annak ellenére hogy nagyon szeret és soha nem lesz senkivel olyan mint velem volt.

Nem tudom hogy győzhetném meg hogy komolyak a szándékaim. Azt mondta legfeljebb ha nagyon szexelni akarunk felkeressük egymást, mert szereti a ....-mat nagyon. Ezt azonban nem fogadom el, mondtam neki egy darabig ne találkozzunk. Egyre kevésbé érzem hogy komolyra vesz.



2017. máj. 25. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, ha nem ugyanazt folytatjátok, ami volt. Ha tudtok valami nagyon másképp kapcsolódni. De ez ritkán sikerül. Legvalószínűbb, hogyha folytatjátok is ugyanoda juttok. Mert eddigre már rengeteg nem jó dolog épül fel a felekben, rossz beidegződések, félelmek.
2017. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szex kicsit még azért lehet jó amúgy, mert akkor könnyebb lehet lezárni. Az úgy kiüresíti a dolgot, hogy csak szex.
2017. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!