Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem képes eltölteni nálam egy teljes napot? 19/L

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt és én egész hétvégéket töltök el náluk, a szüleivel. Ő viszont mikor arról van szó, hogy nálam alszunk, vagy kitalál valami kifogást, vagy ha itt is alszik, akkor este 11-nél előbb nem látom és reggel meg elmegy mert "húúú most ezt meg azt kell otthon csinálnom". A majdnem 1 éve tartó párkapcsolatunkban 1x, ismétlem 1x (!!!) ebédelt nálunk. Ez engem kimondhatatlanul zavar, hogy nem képes eltölteni nálunk egy kis időt sem. Próbáltam vele beszélni de folyton kitér a téma elől, mondhatni hajthatatlan. Még a haverjai előtt is felhozom a témát, mikor ők áradoznak, hogy a barátnőjüknél töltötték az egész napot meg hogy az egész családdal túrázni mentek stb. Mit tegyek? A szüleim is kezdik elveszíteni a kezdetleges "imádjuk a lányunk barátját" érzést és lassan már totálisan ellene lesznek a kapcsolatunknak.
2017. máj. 25. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párod nem képes kommunikálni és őszintének lenni, akkor szerintem itt nincs mit tenni. Én ilyen mellett nem tudnék élni, akivel nem tudok dolgokat megbeszélni. Akkor később mi lesz? Inkább most lépnék ki ilyen anyámasszonykatonája mellől!
2017. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Nem lehet, hogy zavarja az ottani légkör.

Itt pl a hely tisztaságára gondolok.

2017. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet a szuleiddel van baja, ez az "este jövök, és korán lelepek" arra utal.

Mintha nem akarna velük találkozni, kerülne őket.

A helyedben rakerdeznek.

2017. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezz ra konkretan.

En peldaul annak idejen a volegenyemnel nem szerettem aludni. Igaz o mamahotelben lakott, es eleg kellemetlen volt ugy barmit csinalni, hogy anyuka ott matatott a szomszedban.

Plane ha otthon pl onallosaghoz van szokva, akkor nem mindenkinek palya az, hogy belecseppen egy csalad eletebe.

Neked ez lehet, normalis, de nem mindenkinek az.

Peldaul az is kinos lehet, hogy nem tudtok normalisan szeretkezni, mert ki tudja mit hallanak a szulok, vagy nem akkor hasznalod a furdoszobat amikor szeretned, mert masokhoz is kell alkalmazkodni.

En tudom, hogy pl a sajat agyamban alszom a legjobban, ha mashol vagyok, akkor rendszerint kialvatlanul, faradtan ebredek, es igyekszem minel hamarabb hazajutni... lehet o is igy van vele?

2017. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Én sem szeretek a barátnőméknél lenni, jobb ha ő van itt. Mert egész nap úgysem nyaljuk egymást, minden hétvégén úgysem megyünk valahova és ott náluk mi a kecskét csináljak a panelben. A városban sincs semmi.


Én vidéki vagyok, itt van egy csomó minden.. most éppen kimegyek füvet nyírni vagy cseresznyézni vagy eprezni, ismerősökhöz segíteni vagy csak simán beszélgetni, stb. Neki kb. 1 barátnője van aztán ennyi. Ott a betonban én agyfaszt kapnék. Van mozi meg pláza meg mindenféle boltok... értelme nincsen, de a pénzed legalább fogy.

Itt meg közel a Balaton, elég sok helyre lehet menni viszonylag közel is ha akarunk, van normális baráti köröm, itthon a tennivalók na meg a hobbim.


Nem lehet, hogy a te barátodnak is van saját élete? És a maradék kis szabad idejét szeretné hasznosan, tartalmasan eltölteni? (Veled vagy nélküled, ez csak rajtad múlik, hogy csatlakozol-e, hisz elvileg szabad ember vagy.)

2017. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:

Odaállsz elé. Megfogod a kezét, a szemébe nézel, megmondod neki, hogy baromi fontos hogy ezt tisztázzátok, a kapcsolatotok érdekében.

Ha ezek után is terel, akkor nemhogy párkapcsolatra nem alkalmas, de normális emberi kommunikációra sem.

2017. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek vagy együtt ilyen gyökérrel? Ha nem lehet vele megbeszélni, akkor keress mást, akivel meg lehet. Ennyi.
2017. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a tanácsokat, hogy beszéld meg vele.

" Próbáltam vele beszélni de folyton kitér a téma elől, mondhatni hajthatatlan." - ez szerepel a zöld mezőben.

Hát legyél kemény, ha nem ad világos választ, akkor lapát.

Miféle közös élet lehetne az ilyenből? :O

2017. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De szeretném, ha ilyen párom lenne :) Nálunk pont ez van, csak fordítva. Alig jött át eddig a lassan egy év alatt, miközben én hetente átmegyek nagyon szívesen hozzá. Nem alszunk együtt, mert szülei nem engedik, már ha este 7ig van nálunk azért is kiabáltak vele, de nem is nagyon töri magát, hogy átjöjjön emberi időben :)
2017. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!