Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne kivülálló (k)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne kivülálló (k) milyennek látják ezt a szituációt, és mit tudnátok nekem javasolni?

Figyelt kérdés
Másfél év után kiderült a férfi páromról, hogy flörtölget egy régi ismerősével, ami persze még nem is volt gond, talán belefér. De aztán tovább ment a találkáig, de a megcsalásig nem ment el. Ezután jött még egy lány aki megtetszett neki, és szintén a hátam mögött, az én olvasatomban, le akart cserélni. Bár ő azt állitja nem akart lecserélni. Elhagytam, de visszakönyörögte magát, és megigérte, hogy nem csinál ilyet többet. Akkor úgy gondoltam megérdemel még egy esélyt, és meglátjuk hogy viselkedik. Fél évig tudomásom szerint nem volt semmi. Persze a bizalmam felé nem volt már ugyanaz, és volt pár vitánk is emiatt. És most harmadszorra is megtette ugyanazt, hogy a hátam mögött fel akart szedni valakit. És ismét fogadkozik, hogy nem azért mert nem szeret, és nem akar lecserélni, se elvesziteni elhagyni. Ti hogy gondoljátok ezt kivülállóként?
2017. máj. 26. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül dobd ki,nem érdemel meg teged!
2017. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy aki megcsalt az újra megtette, esetleg mással, de ez lényegtelen is.


Valamit keres olyankor az ember és nem tud leállni a "kereséssel", így utólag már ezt gondolom.

2017. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Hülye lennél adni neki még esélyt, sőt már az első szitunál sem kellett volna. De ha neked ez jó, hogy hülyére vesz..
2017. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A legrosszabb ***** válasza:
69%
Te nem egyetlen esélyt adtál neki, hanem rengeteget. Valami iszonyat jó hapsid lehet mellesleg, ha minden "flörtölgetése" fölött képes vagy szemet hunyni. Állítólag a nők kevésbé megbocsátóbbak, ha a pasijuk nagyon jóképű/gazdag/népszerű/stb. Haha, that's funny. Ezeknek ti még azt is elnéznétek akár többször is, ha a szemetek láttára dugna egy másik nőt.
2017. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Úgy gondolom, hogy egy hatalmas nagy marha vagy. Akarod még fokozni???? Nem tudom mi kéne neked, hogy észhez térj. Fájdalmas amit művelsz....
2017. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeret, nem akar lecserélni, elveszíteni és elhagyni sem.

Ez lehet, csak közben másokkal is akar dugni.


Ne adj neki több esélyt. Eleve magadból csinálsz hülyét, hiába mondod, ez volt az utolso, ha utána sorban adod az utolsó esélyeket.


És nem, nem fog megváltozni a pasi. Rendszeresen jönni fognak az ilyen esetek.

Honnan tudod, hogy fél évig nem volt semmi? Valószínűleg te közelről sem tudsz minden.

2017. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már önbecsülésed, kérlek!!!
2017. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok. De nálam nincs még 1 esély, ha eljátsza egy nő (Jó itt "férfiról" van szó.) ezt az esélyt akkor onnantől többet sohasem jön vissza. Már rég szakítanod kellett volna vele.
2017. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek több olyan nőt aki megbocsájtott...ugyanúgy megcsalták utána csak mással. Sőt egyik ismerősöm férje gyereket csinált a szeretőnek , a feleség még ezt is!!! megbocsájtotta az volt a feltétele, hogy szakítson meg minden kapcsolatot a nővel és a gyerekkel. A pasi azóta is csalja hol a volt szeretővel hol mással.A hü@ye feleség meg tovább vezeti a háztartást. Vond le a megfelelő következtetéseket.
2017. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :( Igen, az eszem nekem is ezt mondja, csak nehéz, annyira nehéz. Pláne ha senki nincs melletted aki szeretne... És sajnos nem pár hónapos kapcsolatról van itt szó. Egyébként egyáltalán nem egy "jó pasi". Bár embere válogatja, de akkor sem tartozik a don janik közé. És még csak nem is pénzes. Ezt csak azért irom, mert az egyik kommentelő azt irta, hogy biztos ezért bocsájtok meg neki. Hát nem. Én csak szeretni szeretnék, és szeretve lenni :(
2017. máj. 26. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!