Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehet valakit így tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehet valakit így tönkre a szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki nagyon jófej volt, jó barát, központi figura, az ismerősi körömben. Nagyon bírtam. Mióta van barátnője, zuhanórepülésben van. Nem is tudom, nagyon elvitték az érzései.Már nem olyan jófej, kevesebbet is lóg velünk, ha meg jön, szinte mindig hozza a kis lotyóját is. De igazából a lotyó már megtisztelő jelző, mert ő még arra se jó, inkább prűd szürkep*cs@.
2017. máj. 26. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

megéri féltékenykedni arra a nőre?

szerintem nem.

2017. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a szerelem olyanokra a képes, hogy az ember 180 fokos fordulatot is képes tenni.
2017. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Megértem, hogy nem nagyon akar téged látni.
2017. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valld be neki ,hogy nagyon szeretnéd lecopni!
2017. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
Valld be neki, hogy őt akarod!
2017. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan miért szidod a nőt amellett,hogy a haver körülötte ugrál?
2017. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Haragudhatsz a lányra, de alapvetően sajnos nem az ő hibája. Attól még, hogy ő hozza ezt ki a pasiból, simán lehet hogy más is megtenné- és akkor is a barátod viselkedik furcsán.

Nem ítéllek el, nekem is van hasonló barátom. A legjobb fej volt, iszonyatosan jó a humora kedves stb.. aztán barátnője lett, és olyan mint egy menstruáló nő :D

Ha furcsán viselkedik, akkor kérdezd meg, hogy mi a probléma.

Egyébként valószínű azért van ez, mert gondjai vannak a kapcsolatában, csak nem hajlandó elismerni. Esetleg meg lehet kérdezni, hogy tényleg megéri-e ez neki...

De ha szerelmes, akkor nem sok mindent tudsz csinálni.

2017. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi ez a sok ismerd be jellegű komment? Amúgy az utolsó válaszolónak: szerelmes, hót szerelmes szerintem. Folyton markolássza a kezét, és ha valaki piszkálná a barátnőjét vagy csak furcsább kijelentést tenne rá, harap.
2017. máj. 26. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Megint én

Tipikus... :) A fejed tetejére is állhatsz miközben a lány 3 másik pasival csalja és közben folyton egy késsel vagdossa a barátodat, akkor is tökéletes marad a lány a szemében.

Légy türelmes, a szerelem néha elveszi az emberek eszét.

2017. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!