Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahódítani a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni! Másfél éve voltunk együtt, az édesapja kb.2 hónapja elhunyt, azóta nagyon kivan lelkileg és labilis. Ő régebben bulizós volt,én nem annyira, de kimondhatatlanul szerettük egymást, még a szakítás előtt 2 héttel is mondta h neki nem kell más, csak én mert annyira szeret. Aztán volt egy két vitás napunk és utána azt mondta h amolyan semmisnek érzi ezt a kapcsolatot, de folytattuk. Majd szülinapján megleptem őt, akkor is tök jó kedve volt, de rá 3 napra már azt mondta h nem érzi ugyanazt, meg nem éezi azt h én szeretném őt mostanában, és hogy többet akar barátokkal lenni (mert én nem voltam annyira járkálós típus) És mondta h fejezzük be ezt mert elég volt neki h én nem járok sehova vele. Azóta egyszer beszéltünk de azt mondta h sajnálja de már nem lát esélyt a kapcsolatunkra, de közben olyat is írt h borzasztóan hiányzok neki, de ezt rossznak érezte.Viszont mikor megbeszéltük személyesen akkor meg végig sírt, és látszott rajta h azért szakít mert össze van zavarodva. Ezek után hogyan tudnám valahogy újra visszaszerezni? nagyon szeretem őt , nagyon hiányzik és hiszem hogy újra boldogok lehetünk!! A szakítás óta kb másfél hét telt el, de most hagyni akarok időt neki h összeszedje magát (magánéleti problémák miatt is).

2017. máj. 26. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány évesek vagytok, de mindegy is. Ő még bulizna, te nem. Minek akarod őt vissza? Nem illetek össze.
2017. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk mindketten. De ezen a bulizás témán kívül nagyon összeillettünk, sőt eddig semmi gond nem volt, nem véletlenül éreztettük egymással hogy mennyire szeretjük a másikat.Csak ő más lány, ő komolyan akarja venni az életet (komoly munkahelye van már, anyját is ő tartja el, házat akar venni, autót stb.) Ezért hiányzik ennyire és ezért akarom ennyire visszahódítani :(
2017. máj. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!