Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz döntés egy alkoholistána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz döntés egy alkoholistának megmondani h nem szeretem?

Figyelt kérdés

Páromról van szó,és mikor megismerkedtünk,akkor is heti szinten ivott. Tudtam h bulizós,bár én visszahúzódó,otthonülős,tv-zős könyvmoly vagyok,reménykedtem h ő is megváltozik,és lehet majd kettesben töltött hétvégénk is. De ilyenre nem igazán volt példa az évek alatt.


Nem szeretem már, sőt félek mikor hazajön,pedig nincs okom rá,mert nem bánt. Éjszaka felébreszt h adjak kaját és olyankor gyűlölöm amiért nem tud normális ember lenni.


Persze a hétköznapokon mikor dolgozni kell teljesen normális,sőt volt h hónapokig nem ivott. Mindent megad nekem,szeret és meghalna értem,én viszont nem tudom h érjen véget ez az egész.

Valamilyen szinten nincs bátorságom kimondani h fejezzük be,mert annyi minden közös,az albérlet, az ismerősök.


De így félek a jövőtől h a pia miatt meghal,vagy veszélybe kerül, pl.véletlen megsérül megég az arcra,ilyen nehezen elképzelhető dolgoktól félek,nem tudom miért,fóbiáim vannak.

Szóval a családja biztos engem hibáztatna a haláláért,bármit tehetek. Márpedig sztem hiába reménykedek nem leszünk boldogok,se nyugodt életünk.

Mikor tudom h részeg egyáltalán nem hiányzik sőt nyugodt vagyok,az sem idegesít ha belegondolok h megcsal.


De nem tudom mit tehetnék,ha megmondanám h utálom v. gyűlölöm lehet rontanék a helyzeten,és még rosszabb lelkiállapotba kerülne.



2017. máj. 27. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Elvonó?
2017. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Epp az elobb valaszoltam egy hason temaju kerdesre, ahol leirtam az alkohol gondom. En ugyan az vagyok mint a parod. Szerintem segits neki, mint hogy szakitasz vele. Probald menteni a kapcsolatod. Ha nem tudsz segiteni akkor a sajad eleted nezd es annak fejeben donts! Sok sikert... 29f
2017. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Tehát péntek van, gondolom ismét turnézik, benned pedig dúlnak az indulatok.

Megtudom érteni a helyzetedet.

Gondolom már kérted, hogy tegye le az üveget. - Ha kérted, és mégsem volt rá képes, akkor tényleg kár erőltetni is.

Ha a szerelem is elmúlt, akkor nem is nagyon lehet már ami összetartson titeket, hiszen az értékrendetek amúgy is teljesen eltérő.



Viszont mindenképpen akkor ülj le vele beszélgetni, amikor józan.

2017. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2# Te már kértél segítséget?
2017. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4#


Nem kertem segitseget. Hogy miert nem? Ezt se tudom. A pia miatt eleg sokszor kerulok mely pontra es nem a penz miatt. Szerencsere eleg a fizetesem. Sok negativat tudnek irni a piazasrol es annak veszelyeirol......

2017. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

ma 01:03


"-Te mit csinálsz itt? -Iszok.

-És miért iszol?

-Mert szomorú vagyok.

-És miért vagy szomorú?

-Mert iszok."


:)

2017. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

5#

De ha tisztában vagy a veszélyekkel akkor miért csinálod? Privátban is írhatod ha nem akarod itt.

2017. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Könyvmolyként durva, hogy nem tudod helyesen leírni ezt a szót :)


Ne maradj vele együtt, hiszen már nem szereted ezt az embert, csak félsz a változástól. Vegyél egy nagy levegőt, és lépj ki ebből a romboló kapcsolatból.


Kezdj el már most másik albérlet után nézni, aztán ha megvan, várd meg amíg elmegy vedelni, és vidd el a cuccaidat. Állítsd kész tények elé, hívj oda akár egy barátot is, hogy megvédjen, ha esetleg történne valami. Ne foglalkozz most már az ő jövőjével, nem vagy felelős semmiért. A családját is felejtsd el, mentsék meg ők, vegyék a vállukra ők ezt a terhet.


A saját lelkeddel foglalkozz, ne egy alkesz lelkével!

2017. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7#


Mint mar irtam, nem tudom miert csinalom. Az alkohol amugy is fuggoseg es ha nincs meg a kello akarat ero akkor nem lehet abba hagyni. Ha van akarat ero es kitartas, akkor iszonyat nehez. 1x mar leszoktam nehany honapra. Nagyon rossz....

2017. máj. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha a mondóka mellé veszel neki egy üveg bort, biztos nem lesz szomorú :)
2017. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!