Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem túl sok ez már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl sok ez már?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a pasimmal. Ezidő alatt folyamatossá vált az a szituáció, hogy megbeszélünk valamit, és az utolsó pillanatban valaki ajánl neki egy másik programot, és Ő természetesen azt választja. MINDIG. De azért előtte ír, és hozzáteszi hogy utána majd átjön (ilyen éjjel 1-2 fele). Két hete volt egy olyan eset, hogy elvileg hozzám indult el, de közben csak úgy "megnézte" hogy a többiek már odaértek-e a kocsmába ahol megbeszéltek egy találkozót már két hete, és elméletileg én is tájékoztatva lettem róla, hogy lesz egy ilyen program. Nem lettem, és akkor is úgy intézte a dolgot hogy este 10-kor írt, akarok-e menni? Kérdeztem hogy mégis hova? "Tudod arra a szarra..."

Mindegy, a lényeg hogy ezt az akarok-e mennit úgy kérdezte, hogy már rég ott volt. Utólag mondta hogy amúgy hozzám indult de sajnos útközben beugrott és éjjel 1-ig ottmaradt...

Másnap szakítottam vele, emiatt is, meg amiatt is, hogy nyáron mennek a barátaival külföldre, és eddig legalább egy évig azt mondogatta hogy én is megyek vele. De most, ez után az eset után közölte hogy nem gondolta egyszer se komolyan, csak azért mondta hogy "ne legyen mérges miatta". Ez volt az utolsó csepp, kiraktam a fenébe.

Sajnos nem voltam elég erős, és két nap múlva visszasírta magát. Ennek ma van pont két hete, eddig nem volt semmi, ma viszont ismét jött a szokásos "találkozunk este-ja de 10-kor kitalálom hogy inkább mást csinálnék-majd megyek" műsor. Most háromnegyed 1 van, még mindig semmi hír róla. Úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy ennek ismét az lesz a vége mint két hete, csak most nem fogadom vissza.

Csak annyi lenne a kérdés hogy túlreagálom-e?


2017. máj. 27. 00:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
6%
Gyere hozzam! Ismerkedjunk meg. :)
2017. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%

Igazad van ez gaz tole.

Ugy beszelj meg vele progit: pl szorakozohelyre menjetek es ott talizzatok. Ha kesik,sajnos mas mar radtapad es o egyedul marad...

le kell alazni az ilyet. Aztan megszabadulni tole.

N

2017. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Két nap múlva várjuk a "megbocsájtsak-e neki,mert látom rajta őszintén sajnálja és úgy ceretem" kérdést.
2017. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki. Mindenki jobban fog járni. Főleg ő.
2017. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nem lesz ilyen kérdés kedves hármas. :)
2017. máj. 27. 01:04
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Hozzám vissza nem sírta volna magát.
2017. máj. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Mégha nehéz is,de légy erős,és dobd a fenébe.
2017. máj. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Én már ezek miatt rég kidobtam volna, az "egyszer sem gondolta komolyan, csak nem akarta, hogy mérges legyek" szöveg után még fel is pofoztam volna, ha van képe megpróbálni visszasírni magát.



Dehát te választottad, kinek mi.

Jó szórakozást a sokadik, le sincs sz.rva kategóriában.

2017. máj. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

Vigasztalo sracot kerunk a kerdezonek,akivel majd boldog lesz! Sracok,tessek jelentkezni Kerdezonel. :)

N

2017. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem reagálod túl. Ez a ficak vagy annyira gyenge jellem, hogy bármitől is elcsábul, vagy ennyire nem vagy fontos neki.


Szerintem mindkét esetben csessze meg magát, oszt jónapot.

2017. máj. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!