Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A probléma szexuális jellegű. A párom nem igazán van oda az előjátékért, nekem pedig kezd hiányozni. Ennek hiányában nem is indulok be rendesen és sokszor el se sikerül mennem, ilyenkor meg megsérdődik. Többször is mondtam neki, hogy igy nekem fáj, kellemetlen.

A másik az, hogy elvárja folymatosan kielégítsem orálisan ha van kedvem ha nincs. Ha épp meg van, akkor meg az anál erőlteti, amit én nem engedtek és nem is fogok, ebből is csak sértődtés van.

Ezekről beszéltem vele többször is. Nem tudom, hogy fogalmazzak, hogy ne legyen belőle sértődés se veszekedés.



2017. máj. 27. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Remelem, az a tema, hogy azt hogy mondd el neki, hogy kidobod... ilyen taplo, szexualis kultura nelkuli parasztokra mi a jo lopikulaert pocsekoltok egy percet is? A masodik egyuttlet utan kellett volna kidobnod latva, hogy az elso nem csak benazas volt. Beszelgethetsz vele, de a pasi szarik a fejedre, a te kielegulesed neki van, farok es egonovelonek, hogy igazabol mi van veled, az senkit nem erdekel. Es ezen nem fog beszelgetes valtoztatni, max egy teljes szemelyisegcsere.
2017. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. Még szexkapcsolatban is egymás örömét keresik, sőt sokszor intimitás is jelen van. Egyes jól írta. Sajnálom.
2017. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Miért kellene a másikat olyanra rávenni amit nem akar ? Rád is, rá is igaz. Miért nem kerestek mást inkább ?

30/f

2017. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" Többször is mondtam neki, hogy igy nekem fáj, kellemetlen. "- enél világosabban hogy mondhatnád el?


lehet, hogy te "párod"-nak gondolod, ő meg egy guminőnek gondol, akit nem kell felfújni

2017. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már igencsak túlmutat a "hogy mondjam" kérdéskörön... a párod egyrészt egy kiskamasz szexuális szintjén áll - megsértődik, mert nincs orgazmusod? Ez halál komoly?! x'D -, másrészt egy önző, egoista disznó. Mi az, hogy elmondod neki (többször is!), hogy valami rossz, fáj, és ez le van ejtve a továbbiakban? A többit már nem is emlegetném... és még te agyalsz azon, hogy hogy ne sértődjön meg a kis drága, behalok.

Én nem az a gyk-s vagyok, aki kb. minden problémára odavágja, hogy szakíts, de... ezt a "férfit" én is bsznám ki, mint macskát szrni.

2017. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát ő azt mondja szeret, lassan 2 éve vagyunk együtt de ez kb 1 éve van jelen.


Kedves 3. válaszoló...én nem erőltetem rá az előjátékot, de egy csók vagy egy kis simi, jól esne, hogy kedvem is legyen hozzá. az elején nem volt ellenére csak aztán derült ki, hogy nem szereti....akkor azt mondd meg, hogy az elején miért nem esett nehezére?


Amúgy igy kedvem sincs hozzá, abból ő meg azt vonja le, hogy megcsalom. Pedig nem, azt is vágta a fejemhez, hogy azért nem jó nekem vele mert más kielégit

2017. máj. 27. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj ettől a fogyatékos embertől. Nem normális a viselkedése, és az sem hogy te ezt eltűröd.
2017. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6, én is szeretlek. főleg mondanám, ha minden macera nélkül benyomhatom a szádba, vagy a puncidba. Az elején még nőként kezelt, aztán rájött, hogy felesleges. Elég vádaskodnia, és te máris készen állsz a bizonyításra, ha nem is jó neked.

Orgazmusod mikor volt utoljára?

És szerinted mikor lesz legközelebb???

2017. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi #6, de nem elégitem ki mindig, mert ha nincs kedvem. Ő csak erőlteti, aztán befordul és azt tetti, hogy alszik, ha nemet mondok.
2017. máj. 27. 13:01
 10/12 A kérdező kommentje:
*ha nincs kedvem, akkor nem. Azt nem irtam, oda a kérdésben. Azért annyira nem vagyok szerelmes, hogy mindent vakon megcsináljak amit kér.
2017. máj. 27. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!