Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Mielott valaki leszedne a fejem, nem ez eletem legnagyobb problemaja, de megis erdekel es a velemenyetek is. Az exemmel nem sokaig kb 4 honapig voltunk egyutt, nem tul szepen valtunk el egymastol, mellettem csajozgatott, persze ha rakerdeztem tagadott mindent. Az utolso talalkozasunknal mar puszit sem volt hajlando adni, kesobb felakartam hivni de mar nem vette fel, majd irt egy uzenetet, hogy o leakarja zarni es jobbat erdemlek. Persze tudtam, hogy mas van a dologba, elfogadtam a donteset. O utana letorolt, letiltott mindenhonnan, egyszer talalkoztunk utana veletlen az utcan de a fejet is elcsapta. Tobb mint 8 honapja nem beszeltunk egymassal. Elmeletileg neki van kapcsolata, de most 2 hete bejelolt, azota minden egyes posztomat megnezi, lajkolja, a napomat instan- facebookon szinten megnezi. Kerdezem en miert? Nagyon megbantott, mert en tenyleg szerettem es ezt ki is mutattam neki, barmikor barmire kert megcsinaltam, vacsival vartam stb, de o egyre hidegebb, elutasitobb, sot a vegere kozombos volt. Miert zaklat fel ujra? Es miert pont most jelolt be? Legszivesebben rairnek, hogy miert jelolt be? De azt gondolom en lettem ugymond lekoptatva, nem nekem kellene. De o viszont nem ir. Mi lehet ennek az oka?
2017. máj. 27. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Flax on the street

There's no mercy

Flax on the street

There's no love

Flax on the street

Living youngs and kids

Flax on the street

Mc Zsolax's rapping for you!

2017. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
Minek jelölted vissza?
2017. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ismerem
2017. máj. 27. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Direkt idegesíteni akar mert sejti hogy ez felzaklat. Ne írj rá, valószínű csak szórakozik hogy meglássa milyen hatással van ez rád.
2017. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mellettem csajozgatott."

Ezután még érdekel, miért nem ír rád?

Nehogy eszedbe jusson ráírni! Legyen tartásod, lesz ennél jobb is!


21/L

2017. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne bekulj ki vele es ne is foglalkozz vele!

Kapd ossze magad!!! Nem er annyit egyszer megtette megteszi meg egyszer!

Tapasztalatbol mondom! Csak sajat magad alatt vagod a fat!

2017. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiscsillag az ilyen nem ember akivel együtt voltál aztán még a fejét is elfordítja miután szakítotok. Tudod mikor jelöltem volna vissza ilyen embert....

Nagyon sok ember azt hiszi lehet bármilyen bunkó a másikkal, később ugyanúgy puszi pajtásként viselkedik, tudod hova menjen az ilyen? A jó büdös anyjába...oda...

2017. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!