Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod elmegy bulizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod elmegy bulizni és feléd sem néz?

Figyelt kérdés

Ha a párotok elmenne egy "ferfi buliba", kb. 50 pasi születésnapot ünnepel, főként munkatársak, de mindenki viszi a haverját is. Egész napos dolog a szülinapos családi hazában.

A kérdés pedig, hogy ha elmenne délelőtt a párotok és nem keresne 8-9 óráig, semmit nem tudnál róla mit csinál, egy üzenetet sem írna, rosszul esne és megharagudnátok rá?

Vagy más kapcsolatokban ez hogy van?


2017. máj. 27. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már rég egy kollégával kefél.
2017. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem egymas seggeben elunk, hogy belehaljunk par ora uzenetvaltas hianyba.
2017. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjatok hülye vagyok?

Teljesen nyugodtan leírhatjátok a véleményetek!

2017. máj. 27. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más.Én pl akkor is felhivnám a párom,hogy minden oké, meg mi van vele stb..

De van akinél ez nem igy megy!


Várd meg mig hazaér.

2017. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

fäsz tudja, embere válogatja, hogy mi fér bele és mi nem.

nekem mondjuk szarul esne ha nem keresne a csajom ¾ napon keresztül.

főleg annak a tudatában, hogy elment magának bulizni.

2017. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha előre le van tisztázva és nyugodtan "elengedi" bulizni, a másik meg nyugodtan elment max akkor kéne felhívni, ha megbeszélték. Egyébként meg opcionális.

30/f

2017. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek, hogy rosszul esik neked ez, szerintem teljesen normális, nekem is rosszul esne.

De ha a haverjaival van akkor biztos beszélgetnek, iszogatnak, jól érzik magukat és rá se néz a telefonjára, ami megint érthető. Szóval ha ilyet csak ritkán csinál, akkor szerintem ne csinálj belőle gondot :)

2017. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az ilyen kanbulit inkább kihagyom az életemből.


F

2017. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit helyre ráztatok, hogy túlreagálom :)
2017. máj. 27. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi szinte sosem beszélünk napközben, vagy munka közben, ha pl hazamegy a szüleihez, akkor két napig nem beszélünk. Na ez a gáz! :D Szerintem engedd el!
2017. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!