Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A swingerező párok állati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A swingerező párok állati szinten vannak vagy csak megelőzik a korukat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Ez felfogás kérdése. Én pl szingliként szeretem az egyéjszakás kalandokat, szexkapcsolatokat, tehát elég nyitott vagyok, de ha egyszer komoly kapcsolatom van, akkor az csak_a_partneremről_szól. A megcsalás nálam semmilyen formában nem elfogadható.

20L

2017. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Tok mindegy. Nem ah en dolgom.
2017. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Az ember önmaga van állati szinten.

Bármennyire is próbálunk többet magyarázni a dologba, vallási nézetekkel korlátozni a párválasztáshoz és együttéléshez kapcsolatos dolgainkat, zömmel ösztönszerűen megy minden. Évmilliók alatt gyakorlatilag teljesen ugyanott tartunk ilyen téren.

Dr. House nagyon jól elmagyarázza neked itt.

https://www.youtube.com/watch?v=iY9NZykS4I0


Továbbá az "állati szint" pl. elég sértő a madarakra és gorillákra nézve (plusz még sok másik állatfajra tekintve) akik egy életre választanak párt maguknak. Tehát ilyen kontextusban, ki is van állatias szinten?


Nálunk annyival bonyolultabb a helyzet, hogy a társadalmunk és a többi élőlényhez képest magasabb intelligenciákból adódóan kénytelenek vagyunk egyfajta erkölcsi normának, szabályrendszernek megfelelni ami összességében azonos egy adott társadalmi kereten belül, de egyénenként módolsulhat a dolgok szubjektív megítélését illetően.

Szóval csak úgy tudunk normálisan élni, ha bizonyos fokig alávetjük magunkat ezeknek a korlátoknak mert így tudjuk elkerülni az anarchiát és normálisan élni, családot alapítani. Az érzelmeink is jóval összetettebbek és bonyolultabbak a többi élőlényhez képest ami a magasabb intelligencia egyik velejárója így arra is kell figyelni. Szerintem mai napig ezen az összetett libikókán egyensúlyozunk és ezért nem változott semmi az elmúlt teszem azt 100.000 évben.


Várjunk csak, mi is volt a kérdés? :D Ja igen. Nem megelőzik a korukat csak ők náluk picit máshol van eltolódva a párkapcsolatok és érzelmek eme egyensúlya.

Úgy gondolom, a swingerezés, kalandvágy és ösztönös vágy egy számára vonzó ember iránt mindenkiben megvan csak valaki "betartja a szabályokat", valaki pedig lazábban kezeli.

2017. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem feltétlenül vannak állati szintén, és a korukat sem előzik meg. Régóta van ilyen a történelemben.

Ehhez nagyon erős kapcsolat kell, és olyan emberek között, ahol mindkét fél ilyen felfogású.

Ismerek egy párt, akik jarnak ilyen helyekre, és még náluk is az a szabály, hogy csak együtt, kósza megcsalás náluk sem játszik.

Kevesen alkalmasak erre, én sem, de elfogadom, ha valaki igen.

A bili ott szokott borulni, ha mégsem olyan kölcsönös ez a vágy, hanem az egyik fél raerolteti a másikra. Így garantált a lelki sérülés.

2017. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Vagy egyik sem?

Mi van ha valaki A módon éli az életét (mondjuk swingeresként) és ő úgy érzi jól magát.

Valaki pedig B módon éli az életét (mondjuk monogám kapcsolatban) és ő úgy érzi jól magát.


És jön a csavar, amit sok ember agya képtelen befogadni mindkét oldalról:

"A másik fél nem alávalóbb nálam, én pedig nem vagyok hozzá képest felsőbbrendű, csak mert az élet bizonyos területén máshogy éljük az életünket. Ő úgy érzi jól magát abban a közegben, én pedig abban amiben én vagyok. Egymásnak vagy más embereknek nem ártunk az életmódunkkal (sem ő, sem én), tehát ezt nyugodtan, szabadon hagy csinálhassa mindenki. A véleményem pedig megtartom magamnak, mert az is olyan, mint a szőrös segglyuk egy izzasztó munkanap után: Mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé."


Miért kell sok verni való idiótának megideologizálnia (mindkét oldalról), hogy ő jobban csinál valamit, mint mások?

2017. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerűen, az emberek jó része szereti a szexet. Valami rejtélyes oknál fogva a megcsalás ördögtől valónak van kikiáltva. Ezért a szexelünk mindenkivel dolgot rengeteg minden szép, hangzatos dologba csomagolják. A swinger szebben hangzik, mint az, hogy dugok mindenkivel aki szembe jön. Egy fokkal szebben hangzik, mint az hogy kupiba megyek.
2017. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megelőzzük
2018. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eléggé legalja ősemberi szinten van aki azt élvezi hogy vadidegenekkel sexelhet, vagy a párját kúrkodják meg idegenek...mint az ősközösség, bmag. Üdv a 21. században.

Undorító aberrált dolog, elég szégyen hogy egyeseket ez elégít ki de hát a hely meg az ottlévők szinonimái egymásnak eléggé...nincs az a pénz hogy betegyem a lábam ilyen helyre. Egyszerűen hányinger.

2018. szept. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!