Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
(Nem provokáló kérdés,előre leszögezném). Nem tetszik hogy a párom elkezdett a kisebbség 1-2 tagjával haverkodni.Munka kapcsán csak,de akkor is kezd idegesíteni,mert van egy bizonyos véleményünk,amiben eddig egyet értettünk.Ez árnyalódik a közös programokra is,úgy hogy sunyin azt mondja menjünk bizonyos helyre,és ott szembesülök hogy nem a Jakabék vannak ott,hanem a Rómeók.(és ez nem azért van mert rájött hogy a Rómeók milyen rendesek).Úgy látszik elfelejtette hogy mi az álláspontom ezzel kapcsolatban.Én nem akarok lesüllyedni arra a szintre,nem vagyok kíváncsi arra hogy mennyire semmibe veszik a nőket,és még sorolhatnám.Hogyan tudnám okosan az értésére adni hogy ez így nem lesz jó ? A szakítást is fontolgatom,mert ilyen értékrenddel rendelkező személyekkel találkozik,és kezdi átvenni a stílust akaratlanul is.
2017. máj. 27. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem minden Rómeó egyforma. Adj egy esélyt a párodnak és ismerd meg rómeóékat.
2017. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobb, ha megbarátkozol a szakítás gondolatával.

Hatásuk alá kerül, annak nem lesz jó vége. Ezt úgy mondom, hogy a legjobb barátom roma.

2017. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Igaza van az elsőnek.Nem mindegyik nézi le a nőket,és olyanok mint a tipikus...

Ismerek nem egy ilyen embert,és tenyerén hordozza a nőt,illetve normálisabb mint egy két magyar.


Ezt nektek kell megbeszélnetek.Ha nagyon elzárkozol attól,hogy megismerd őket...S ha a párod tényleg változik,de rossz irányba..

2017. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyreszt ha annyira igaz lenne mindegyikre amit a sztereotipiak mondanak, akkor nem is baratkoznanak a paroddal.


En Miskolcra jartam egyetemre, volt nem egy roma evfolyamtarsam. Egyaltalan nem volt igaz rajuk az, ami mondjuk a nyolcadik keruleti gagyizasbol elo tarsaikra. Nemelyikkel most is tartom a kapcsolatot.

De altalanos iskolaban is az egyik parhuzamos osztalyunk ciganyosztaly volt. Es nagyon joban voltunk veluk (80-as 90-es evekrol beszelunk).

Sot egy regebbi munkahelyemen, evekig voltam roma referens is. Magyar es no letemre mindig megkaptam a nekem jaro tiszteletet, pedig volt hogy egyedul mentem onkormanyzati ulesre kb 50 roma kepviselo koze.


Szoval talan lehet kicsit nyitottabbnak kellene lenni, es nem alapbol elutasitani a masikat, csak mert "Romeo".

Azt sem tudod, milyen emberek, de mar viszolyogsz attol, hogy talalkozz veluk.


Ha ennyire keptelen vagy nyitni a szuklatokoruseged miatt, akkor inkabb hagyd ott a parod, hatha talal olyan valakit maga melle akinek ennel valamivel szelesebb a latokore es nem cseszegeti azzal, hogy normalis ember modjara el.

2017. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan süllyednél te le?
2017. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező én teljesen megértelek. Nekem is megvan a véleményem,akárki akármit gondol. Az én párom nem nagyon ismerkedik ilyen alakokkal,de ha megtenné akkor egyik este leültetném és megbeszélném vele,hogy miért kedveli őket,mit akar tőlük,miért jó ez neki. Valamint felhívnám a figyelmét viselkedése változására és óvva inteném. Ha azonban nem jutnék közös nevezőre (és itt nem azt értem,hogy hagyja el a barátai hanem,hogy engem ne rángasson bele,mérsékelje a dolgait) akkor közölném,hogy ha erre az életvitelre vált,akkor viszlát.
2017. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!