Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, gusztustalan számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, gusztustalan számotokra ha a nőnek van egy-két esztétikai hibája?

Figyelt kérdés
Például ha tetszik egy csaj külsőre nektek, de el van ferdülve az egyik lábujja mert cipő régen elnyomta és úgy nőtt..úgy maradt.

#esztétikai.hiba
2017. máj. 28. 10:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
nem, dehogy gusztustalan. Senki sem tökéletes :)
2017. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%
Na mondjuk ezert nem kene olyan cipoket hordani. Amugy meg nyilvan esztetikai hiba fuggo, hogy zavar e vagy nem. Pl az amorful nott labujj zavarna, de van olyan muteti heg, ami meg egyaltalan nem.
2017. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Neked gusztustalan, ha a férfinek van 1-2 testi hibája?


Például nekem hegek vannak a testemen. A férfiak pont annyira elfogadóak, vagy nem elfogadóak, mint a nők.

2017. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
Nincsen ezzel baj
2017. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta gyerekkoromban h emiatt nem fogok kelleni senkinek!
2017. máj. 28. 10:54
 6/28 A kérdező kommentje:
:-)
2017. máj. 28. 10:54
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

,,mindenki vekony csak én vagyok egy bálna"

Nem guftuftalan

De ezt a nők úgyse hiszik el.

Tök mindegy mit mondunk.

2017. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van kisebb-nagyobb esztétikai hibája, vagy ha most nincs, majd lesz. Nekem ha valaki bejön, akkor esztétikai hibával együtt is bejön. Persze ez elég tág fogalom,hiszen lehet kisebb, vagy nagyobb ez. Pl. ha valakinek elállóak a fülei, nagyobb az orra,kopasz, pocakos, sovány, görbe-vékony-vastag a lába - mind esztétikai hiba.Van akinek az is meghatározó,hogy milyen egy nőnek a keze,egy pasi mennyire szőrös...


Voltak itt az oldalon már kérdések,hogy ki mit néz meg először a csajon/pasin?Szinte mindenki mást írt, de sokan az összképet nézik.

2017. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nekem például elállóak a füleim. Addig kb senki sem vette észre, ameddig nem hívtam fel rá a figyelmüket. Ezek apróságok, az esetek nagy részében senkit sem érdekel. :D
2017. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Azért mondta ezt anyád, mert csak apádat ismeri, ő pedig lábfetisiszta. :D. Amúgy nem. Nem baj.

30/f

2017. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!