Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm kezdi elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm kezdi elhagyni magát. Esetleg tipp? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Röviden: 20L 1 éve vagyunk együtt, régen kb 165cm 55kg lehetett kb nem sovány van rajta felesleg, iszonyat jó fenékkel! :). Most 60 körül lehet és a plusz súly a hasára ment rá (amit én személy szerint észrevettem). Borzasztó önbizalom hiányos, de sokkal jobban szeret nyafogni, mint tenni is valamit érte (pl.: futni, sportolni) Felhoztam a közös sportot, de napi 10 óra fizikai melót dolgozik ami után hulla fáradt + velem nem akar az önbizalom hiány miatt szerintem vagy ciki... :D. Minden porcikáját imádom, utálom a csontkollekciókat, de azért na... Ha sportolna az önbizalom is javulna, közérzet is. Én otthoni edzést csinálom, van lelki energiám rá (hogy ne csak ő tegyen le valamit "az asztalra")
2017. máj. 29. 07:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Te is napi 10 óra fizikai munkát végzel amúgy?
2017. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Napi 9,5 órát dolgozom áru összekészítő ként ami átlag 35km séta + pakolás túlórától függően. Úgy gondolom igen ez nehezebb fizikai munka.
2017. máj. 29. 07:22
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne lássunk rémeket. 165 cm-hez a 60 kg bőven megfelelő:)
2017. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%

Most fogyaszd le, mert késobb rosszabb lesz!

...és akkor nem 60 kiló, hanem, 65,70, esetleg tobb is lesz.

Ha pedig fizikai munkát végez nem tudom, hogy tudta azt a plusz 5 kilót hasra felszedni?

Aki pedig nem akar mozogni, annak viszont mindig lesz kifogása.

Vidd le labdázni és szépen lassan adagold be neki. Jobbat nem tudok én sem.

2017. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

Aki napi 10 óra fizikai munkát végez, nehezen hízik el, hacsak nem össze-vissza eszik mindenfèle moslékot.

30/f

2017. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Mit tennék, vagy is tettem ilyen helyzetben? Szerettem továbbra is és örültem a fejleményeknek.
2017. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%

Vond be valahogy az edzésbe. 15_20perc intenzív mozgásba nem hal bele senki még munka után sem!


Dupla ilyen idősen család mellett is megy. Az eredményt kellene felvázolni előtte,mert lesz -ha kitartóan áll a kérdéshez.

2017. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A fizikai munka mellé a rendszertelen táplálkozás + éjszakai nasi a nagy baj, ahogy én látom. Mégis milyen lenne ha megmondanám neki mit egyen?! :D Programokat próbálok szervezni állatkert, séta hasonlók, de hétvégén minél kevesebbet akar mozogni, inkább henyélni a jobb.
2017. máj. 29. 07:33
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom bevonni az edzésbe 30 km van köztünk ráadásul még messzebb megy dolgozni. Hetente 2x találkozunk csak. kb 1 év múlva tudnánk összeköltözni.
2017. máj. 29. 07:38
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
5 kgt szedett fel és te már ilyen kérdéseket írsz ki? Tipikusan az a férfi vagy, aki megcsalja a párját, amikor az terhes/a babáról gondoskodik, mert úgy "nem kívánatos" a számára. Gondolom te minimum tökéletes vagy, ha +5 kgt képes vagy felróni neki (amivel egyébként még mindig a normál bmi indexűek közé tartozik).
2017. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!