Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mielőtt elvesztenéd a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt elvesztenéd a párod, rájössz hogy mennyire fontos? Csak a biztos pont miatt van velem? Vissza jöhet a tűz?

Figyelt kérdés

én 22f ő 20l. Első kapcsolatom, fülig szerelmes vagyok/voltam 1 éve vagyunk együtt, kezdett megváltozni, ellaposodni a kapcsolatunk, nem érdekelte mi van velem, tehernek éreztem magam, és 2 hónapja amikor már a kínos érzés elviselhetetlen volt, mondtam hogy bökje már ki hogy mi van. Sírva elmondta hogy már nem érzi a tüzet, és nem tudja mit akar. Annyira szerelmes voltam, és ez a mondat után bennem meghalt valami, el akartam menni minél messzebb. Én magam sem tudom hogy, de valahogy megbeszéltük. Azóta

3 hónap telt el. 180% fordulatot vett a hozzáállás terén, ha nem találkozunk két oldalúan keressük egymást telefonon, programokat szervezünk, hiányol. A gond hogy bennem van a totális bizalmatlanság ezek után, mint már leírtam meghalt bennem valami (lehet a tűz én magam sem tudom). Srácok mondták már ezt nektek? Mi lett utána?Lányok voltatok már így? Vége lett a kapcsolatotoknak?


2017. máj. 29. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, ez a szakasz a legtöbb kapcsolatban eljön. Eljött a "leválás" ideje, amikor már nem igénylitek annyit egymás társaságát, már nem akartok 24 órából 25-öt együtt lenni. Akkor nehéz, ha ez a pont a két félnél nem egyidőben jön el. Nézd csak meg a kérdéseket itt is! A legtöbben 1-3 év után kérnek segítséget, mert valami megváltozott, már nem olyan, "ellaposodott". Ha közös a jövőképetek, az értékrendetek, vannak közös céljaitok, akkor ne ijedjetek meg ettől a hullámvölgytől! Kapaszkodjatok össze, és bátran menjetek tovább. Fogadjátok el, hogy egy hosszú kapcsolatban nem ég mindig maximumon a szerelem. Ha viszont nem érzitek azt, hogy le tudnátok élni egymással az életeteket, akkor jobb szakítani. Nem muszáj azonnal dönteni, eltarthat egy darabig, amíg kiderül, hogy a rózsaszín köd nélkül is működtök-e. Ha igen, akkor már nem (csak) szerelmespár lesztek, hanem társak.
2017. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most eléggé nagy kő esett le a szívemről. :) Sokszor látom azt a kérdést hogy: "normális, aranyos, de nincs meg a tűz, de biztos pont" erre gondoltam eddig hogy ő is így van ezzel, csak egy "biztos pont" vagyok. Tervezgetjük a jövőnket, de félek ezektől a mély pontoktól, nem akarok megint akkora fájdalmat érezni.
2017. máj. 29. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon szépen megfogalmazta, de én se tudom, hogy mi ilyenkor a jó döntés, ugyanis ahány ember, annyi féle vélemény:


1. Valaki azt mondja, hogy 1 év után nem kellene még ilyet érezni, túl korai.

2. Valaki azt mondja, hogy az rendben van, hogy elmúlik a rózsaszín köd, de attól még te tudod, hogy vele akarsz lenni és eszedbe sem jut olyan gondolat, hogy nem tudom mit akarok. (Ez lehetne talán a legszimpatikusabb, bár félek, ilyen csak a mesében van, ugyanis sok ember azért nem tudja, mit akar, mert még tapasztalnia kell sok dolgot, nincs meg a magas érzelmi intelligenciája.)

3. Valaki meg azt mondja, amit az első.


A fene tudja, hogy mi a jó választás. Tényleg nehéz. A legegyszerűbb talán, ha rábízod a sorsra. Érezzétek jól magatokat együtt, majd idővel eldől. Ha nem vagytok egymáshoz valóak, akkor a élet idővel úgyis megoldja, csak lehet az évek múlva lesz. Na ilyenkor kell egy még magasabb érzelmi intelligencia és nem szabad úgy felfogni, hogy elpocsékoltál éveket az életedből.

2017. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig még párszor bele fogtok gyalogolni egymás lelkivilágába. És biztosan fogsz olyan választ is kapni, hogy fiatal vagy még, ne kösd le magad. Azt is meg fogod kapni, hogy ennek így már nincs értelme, és szakíts. De kérdezz csak meg idős embereket is, akik hosszú házasságban élnek, hogy mindig minden rendben van-e köztük. 11 éve gyűrjük egymást a férjemmel, én 28 éves vagyok, ő 31. Együtt váltunk felnőtté. Néha elég rázós, de bőven van előnye.
2017. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik exemet se hiányoltam így, ahogy Te. Volt amelyik jobban hiányzott volt amelyik egyáltalán nem, de amikor rájöttem dolgokra a nagy magányomban, akkor jött el az a pillanat, hogy örültem, hogy inkább vége.
2017. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy érzem hogy most haladok az árral, de minden hétvégén feljön ez a dolog az agyamba és arra gondolok "ne éld bele magad, ne éld bele magad"
2017. máj. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!