Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/fiúk! Volt mar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Volt mar olyan veletek, hogy szakitkttatok a baratnotokkel es utana osszejotettek megint?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy ti szakitottatok a baratnotokkel es utana rajotettek, hogy megis vele szeretnetek lenni?

Elmeselnetek, hogy tortent ez?

Kort is:)


2017. máj. 29. 09:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, esku nem vagyok analfabeta😂
2017. máj. 29. 09:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok,de igen volt olyan mikor én szakitottam,aztán ujra összejöttunk az én kezdeményezésemmel.
2017. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmondod hogy tortent?
2017. máj. 29. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párommal ha nem szakítottunk kb 37x, akkor egyszer sem. Megcsalt, lelépett, nem mondott igazat, stb.

De annyira hibbant, hogy egyszerűen nem tudok rá haragudni, meg nagyon összetartozok vele.

Amúgy mindig ő keres meg, én meg sosem tudok neki nemet mondani.

F

2017. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőként írok, az első exem 5 év alatt durván 8x szakított velem (mindig Ő.) Majd 5 évnél egy fél éves nagy szünet, újrakezdés, jött a gyerek, meg az összeköltözés. 3 és fél éves volt a lányunk, mikor végülis én döntöttem úgy, hogy köszönöm, ennyi. (Nem írok részleteket...)


Volt még 1 kapcsolatom, ahol fél év után szakítottunk (hogy ki, az kérdéses, szerintem ő, szerinte én...) itt is volt újrakezdés, majd újra közös szakítás, újból újrakezdés, aztán lezártam. Életem legnehezebb, legfájóbb döntése volt. Nehezebb, mint a gyerekem apjával kilépni a 10 éves kapcsolatból. Próbált még 1x békülni, majd beledöglöttem, hogy nemet mondtam, de megtettem. Részleteket itt sem írok, a kérdésre válaszoltam, azt hiszem.

2017. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, exemmel megesett.

Ő szakított velem, mert szerinte én nem vagyok érett nő, és egy 12 éves szintjén állok (másoknak még rosszabbakat is mondott rólam.) Az igazság az, hogy pillanatnyilag fontosabbak voltak neki a haverok, az ivás és a fű - nyilván jogosan akadtam ki, hogy 10-ből 10-szer ezeket választja, és sosem engem.

Rá pár hónapra megtaláltam a páromat, akivel már másfél éve együtt vagyunk - aztán nemrég rám írt az ex, hogy még mindig szeret. Ez az üzenetet ma már nem esett jól, egyszerűen csak felidegesített...


21/L

2017. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Azt elfelejtettem, hogy nem jöttünk össze (bár azt hiszem, ez egyértelmű), de ő szerette volna.
2017. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!