Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnatok vagy sem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Multkor elkertem a baratom telefonjat, hogy felhivjam anyukamat.(soha nem volt baj, ha egymas telefonjahoz nyulkaltunk, en is tudtam az o kodjat es o is az enyem.) de mikor beleptem a nevjegyekhez, az elso volt egy olyan leanyzo, akit kb 2 honapja ismerosok lettek a facebookon es vegig lajkolt a kepeit, mar akkor ra kerdeztem, hogy o ki, azt valaszolta, hogy csak egy buta, csunya evfolyamtars(most kezdett el egy felnott kepzest). A kerdes..akkor miert van meg a szama? Beleneztem a messengerebe(sosem zavarta idaig, hisz o is nezi az enyem) es lattam hogy ez a lany ugy van beirva hogy( nem irok nevet) xy baba❤.. A beszelgetesekben csak annyi allt, hogy nalam maradt a fultagitod, majd hetfon viszem...a tobbi beszelgetes ki volt torolve.. Persze, hogy ra kerdeztem, hogy ez mi volt..az volt a valasza, hogy csak 4x beszeltek, de hogy csak baratok es reggel egyutt szoktak iskolaba menni. De hogy nagyon csunya es nem tud vele elkepzelni semmit, bizzak meg benne. A fultagito meg csak azert volt nala mert megnezte a villamoson es elfelejtette vissza adni. Velemeny?

2017. máj. 29. 10:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
én nem haragudnék, hanem aggódnék.
2017. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon gyanús. Pláne,hogy kitörölte a beszélgetést. Meg ez a szívecskés név.. Légy résen, szerintem van köztük valami. Ha az embernek van szerelme,akkor nem írkál osztálytársak neve mellé szívet. Pff pasik... Ble
2017. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
sánta a története...
2017. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy neked ez érthető okból fura. hogy legyen veled mindig őszinte, és bármi van, megbeszélheti veled.

Mond neki, hogy ő is megnézheti a beszélgetéseidet bármikor, szeretnéd, ha elmondaná ha ezzel a lánnyal beszél. És kérd rá, hogy ne törölje a beszélgetéseket, mert bizalmatlan leszel, jogosan feltételezheted, hogy titkol valamit.

Mindezt indulatok nélkül mond.

2017. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

A messengerben nem a pasid írja be a neveket, nem? Legalábbis nálam mindenki azon a nevén szerepel, amit ő adott meg. És hát nem tudnék komolyan venni egy "nőt", aki Xy Baba néven van fent, és a páromat ismerve ő sem :D


Így hát én nem aggódnék, mert nála ezek a lányok ki vannak zárva, de neked kell tudnod, a te párodnál lehet-e esélye. Az zavaróbb, hogy ki vannak törölve üzenetek, az sunyulást jelez.


Az, hogy miért van meg a telefonszáma: Nekem rengeteg évfolyamtársam száma megvolt, beszéltünk az órákról, adtunk át egymásnak jegyzeteket, tételeket, stb. Ez még önmagában kicsit sem gond.


Egyedül a kitörölt üzeneteket látom problémásnak.

2017. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

#5 Tudsz beallitani egyeni beceneveket mindenkinek.

Szerintem eleg egyertelmu a sztori, a baratod nagyon benan probal kamuzni.

2017. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
na és a fültágító? Az nem gyanús, gyerekek? Azért az se mindennapi...
2017. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
#7, én mondanám, hogy gyanús, de most őszintén. Elment hozzá, dugtak, és kivette előtte a fültágítóját? :D Nekem ennél hihetőbb, hogy megnézte. Vagy ki szokták venni szex előtt? Kieshet közben? Vagy mitől legyen gyanús?
2017. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Aggodalomra minden okod megvan.
2017. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
nekem is a kitörölt messenger üzenetek a gyanúsak
2017. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!