Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom új telefonján az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom új telefonján az ex képe van fent?

Figyelt kérdés

A galériájában kb. 3 kép van. Ami a telefonnal járt,mert egy az exével régebbi közös kép. Mit csináljak? Nem lépett túl a lányon?

(a telefonja új, 2hónapos)



2017. máj. 29. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, valószínű hogy érez még valamit.
2017. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg! Aztán figyeld nagyon hogy válaszol, idegesen, mentegetőzve, magyarázkodva vagy teljesen higgadtan ad egy ésszerű magyarázatot. Már ha az ilyenre létezik.
2017. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Leeht csak egy emlék még neki, vagy nincs 100% túl rajta, ami valahol érthető. Attól függ milyen hosszú kapcsolat volt meg amikor összejött veled menniy idő telt el az előző óta.

De az idő meg szokta oldani.

Neki kell majd rájönnie hogy te kellesz-e már inkább vagy nem.

Általában szerintem az új kapcsolat mellett döntenek az emberek, amint kiheverik a régit.

2017. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem lépett túl a lányon?"


Én inkább úgy mondanám, hogy egyelőre még neked nem sikerült fontosabbá válnod, mint az exe.

Mert hát tudod az nem úgy működik, hogy az ember hipp-hopp elfelejti azt, akibe szerelmes volt - akivel csinált ezt-azt, és kvázi újszülöttként lép be a követező kapcsolatba. Különösen nem, ha jól "mentek szét".


Azt a történetet úgysem lehet elfelejtetni senkivel, csak hozzátenni egy másikat. Remélhetőleg egy jobbat.

2017. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak hozzákapcsolta a netes fiókját ehhez a telefonjához is, és automatikusan rákerültek ugyan azok a képek amik a régin is voltak? 20/f
2017. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért leskelődsz. ?
2017. máj. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A telefonomon olyan képek vannak ami még a hárommal ezelőtti telefonommal készült. Mivel a memóriakártyára tároltam őket.

Nem lehet hogy ez az oka?


Másrészt pedig, miért matatsz más telefonjában?

Én bizony befeszülnék ha a párom elkezdené a képeket vagy az üzeneteimet nézegetni.

És nem azért mert lenne bármi takargatnivalóm.

2017. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor lecsereltem a mobilomat es az azonositommal bejelentkeztem, teljesen atmasolt mindent a Cloudrol.


Nem csak a regi telefonrol a kepeket, de meg az üzeneteket es alkalmazasokat is. Mivel az uj telefonon sokkal nagyobb a tarhely, en sem vesztegettem az idömet, hogy szelektaljak a regi kepek között.


Nem feltetlenül van jelentösege, hogy baratodnak megmaradt az a par kep.

2017. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!