Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év után úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után úgy érzem, hogy nincs értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Alapvetően is 2 nagyon különböző személyiség vagyunk. (Ő ffi, nyilas, 34 éves. Én a nő, bak, 27 éves) A kapcsolatunk a legelejétől egy nagyon kalandos, hullámzós téma mind érzelmileg, mind életmódilag. Oldalakat tudnék írni miket éltünk meg együtt jót és rosszat egyaránt. Ahogy telt az idő, azt éreztem, hogy az ő életstílusa, a személyisége, mindene, nekem túlságosan impulzív, két véglet vagyunk. Ő annyira optimista, aki már kissé álomvilágba él, örökké 10 centivel a föld fölött, folyton vigyorog, örül a semminek is. Ez jól hangzik, de egy ilyen pasival élni, olyan mintha egy hiperaktív kölyköt kéne reguláznom folyton nekem, aki inkább befelé forduló, csendesebb, nem pörgős, introvertált fajta vagyok. Rájöttem, hogy az ő pörgőssége, leszívja az én életerőmet és még inkább visszahúzódok a kis csigaházamba. Ez sem túl jó,amilyen én vagyok.Próbáltam változni felé, olyanabb lenni, mint ő, de csak mégjobban befeszültem és rájöttem, hogy nem tudok kibújni a bőrömből, ahogy ő sem lesz kevésbé idegesítő a számomra. Már nem is akarom, hogy megváltozzon, elfogadtam, hogy ő olyan amilyen, meg én is olyan amilyen. Sokszor nem is értem hogy bírtuk ki együtt ennyi ideig. Illetve én hogy bírtam. Őt nem zavarja semmi, illetve talán nem annyira, mint engem. Ő még mindig velem akar közös házat, gyereket, mindent és nagyon nagy türelemmel van felém, meg a lelki kiborulgatásaim felé. Mondjuk hülye nem vagyok, nyilván nem hú de boldog velem, mert nem olyan vagyok, mint ő és mindig is féltem, hogy majd egy örökké vigyorgó, picsogó, kissé elszállt csaj majd hiphopp elcsavarja tőlem a fejét. Ez eddig még nem történt meg, de belül már valahol lemondtam a közös jövőről akkor is. Egyszerűen csak nem illünk össze, egyre inkább irritál a természete, talán az érzelmeim is kihűltek teljesen. Nem is tudom mit akarok ezzel a topikindítással. Talán csak jól esett kiírni magamból, de ha valakinek valami véleménye amit indokoltnak tart leírni és nem rosszindulatú fröcsögés, azt szívesen venném.
2017. máj. 30. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem írtad le az aszcendenseiteket. Pedig erős a gyanúm, hogy ezt most csak az aktuális csillagok állása miatt érzed.

Pár jó tanács:

Az integratív szemléletben megengedett, hogy a szakrális szimbólumokat egyszerre használva komplex módon éljük meg önmagunk árnyékkivetüléseit.

Segítek szellemi szinten megélned kapcsolatodat a lélektársaddal, hiszen a kristálytudat egyetemes univerzumának részeseként vagytok jelen. Karmikus kapcsolat a tiétek, tizenkettes házas együttállással!

A megvilágosodás felé vezető rögös úton botorkáltok, kezetekben egy-egy gyertyával, mely valójában csupa-csupa jó szándékkal van kikövezve és mind tudjuk, hogy hová vezet valójában.

Azért tudok ennyi mindent, mert öreg lélek vagyok, a megvilágosodás után önszántamból születtem le a Földre, segítő karmával, hogy másokat támogassak.

(Némi irónia vagy szarkazmus, csak, hogy tiszta legyen.)



Amúgy meg hogy a francba bírtatok ki 4 évet? A pozitív ember jelenléte egyszerűen nem alkalmas arra, hogy "energiát szívjon el", ettől érezzük pozitívnak... (Ide is becsaphatnék valami ezoterikus bullsh1tet, de fentebb már kaptál eleget...)



Próbáld meg csendes gondolatokkal a fejedben átgondolni az együtt töltött időt. A 4 év azért elég sok ahhoz, hogy elmúljon a rózsaszín ködös szerelem. Ami maradt az már tényleg csak színtiszta mérgelődés? Mert csak addig tartani egy kapcsolatot, míg a rózsaszín része van, elég botor dolog lenne. Idővel úgyis előjöhet újra, kivéve persze, ha tényleg nagyon idegesít a személyisége.

A félelem a "kissé elszállt csajtól" megalapozatlan ennyi idő után. Te magad mondtál le a közös jövőről, akkor te nem akarod őt párodnak. Persze, hogy el fog menni így, de mi értelme elüldöznöd? Nem nagyon mondtál semmi olyat, ami megoldhatatlan ellentét lenne köztetek, kivéve, ha unatkozol és inkább "élni szeretnél még egy kicsit"... Akkor meg vess magadra...

2017. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is 4 évesek leszünk idén és hasonló a helyzet. Kicsit meguntam az örökös túlzott naiv optimizmusát, ő meg az én negatív/realista komolyságomat. Pedig mi teljesen más csillagjegyek vagyunk...

Én is feladtam kicsit a közös jövőt, de ő persze nem. Szakítás egyelőre nincs tervben de nem tudom meddig bírom még hogy nem lát a szemétől.

2017. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: érdekel a téma amit bontogattál! privi? Egyébként nyilas-nyilas és bak-szűz aszcendens. De tudom, hogy ez bonyolultabb képlet összességében.


2-es: hasonló itt is a felállás. Mik vagytok Ti? Csak kíváncsiságból :-)

2017. máj. 30. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyi, igazából leírtad az igazi párkapcsolat felé vezető utat. Ahelyett, hogy meg akarnád változtatni, végre elfogadod úgy ahogy van. Az igazán fontos az lenne, hogy mellette te megtaláld a te egyensúlyi állapotod is, hogy ezek a tulajdonságai rád ne hassanak negatívan. Szerintem csak túl pesszimistán nézed (tipikus Bak nembde? :) ), ennyire nem gázos a szituáció!


Üdv

Egy Szűz-Skorpió Nő ;)

2017. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi értelme a csillagjegyeknek? Csak úgy kérdezem, mert ha már itt tartunk én Ikrek vagyok és rohadtul introvertált, magamba forduló típus, a párom meg Rák és mégse hűséges, családcentrikus... (Most azt hagyjuk, hogy minek vagyok vele akkor, ha nem hűséges) Pont az ellenkezői, mint amit a horoszkópunk leír.

Szóval nem tudom ennek mi köze a személyiséghez, de nem sok és nem is ismerek olyan embert, akire nagyon illene a saját csillagjegye+aszcendense leírása...

Egyszerűen csak nem illetek össze, ahogy mi se a párommal.

2017. máj. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!