Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszeretett belőlem a párom, akkor van rá esély, hogy még megoldjuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dióhéjban annyi, hogy rajtunk kívül álló okok miatt 1.5 hónapot egyáltalán nem találkoztunk, es a kommunikáció is igen minimálisra csökkent. Engem is megviselt ez a kihagyás, de ettől en csak jobban ragaszkodom hozzá. Ő azonban azt mondta, hogy már nem érzi azt amit régen. Egy éve vagyunk együtt amúgy. Ezek után megbeszéltük, hogy szépen felépítjük elölről a kapcsolatot. Mar a kapcsolatunk kezdetén is heti 1-2 alkalommal tudtunk csak találkozni, ez most is igy van. De azt érzem, hogy ő is próbálja ezt helyrehozni es igyekszik, de akármikor hozzamér nem érzem azt a szenvedélyt amit korábban. Es ez az egész rettenetesen fájó, mert en szerelmes vagyok belé, ő pedig nem. De csinálunk közös programokat, es mostmar ha találkozunk is tudunk ugyan úgy beszélni mint korábban, a szexel sincs baj stb.

Köszönöm a válaszokat!

19/L (24/F)



2017. máj. 30. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szeret, mint embert, de nem szerelmes. Ez nem olyan, mamit meg lehet oldani, elvégre az érzéseiért nem felel az ember, az vagy van vagy nincs. Próbálkozhatsz, hogy visszahozd a tüzet, de szerintem tudod mi lesz a vége.
2017. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs értelme 19 éves korban.
2017. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ennek ertelme. Amelyik kapcsolatot egy hangyafasznyi 1,5 honapos kihagyas szakitasig megvisel, azt inkabb ne eroltessetek. A tavolsag egyszeruen megmutatta, hogy csak azert vagytok egyutt, mert a frekventaltabb talalkozok elfedik a "valosagot".
2017. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 ember dobott ki ugy,hogy azt mondták már nem szerelemesek belém.

Az egyikkel még próbáltuk újra,de igazából nem sikerült.A szerelmet nem lehet visszahozni,kierőszakolni.


Szerintem hagyjátok békén egymást.

2017. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erőltetett kapcsolatnak nincs értelme. Ha már nem érzed jól magad a kapcsolatban, vagy a másik nem érzi jó, akkor tovább kell lépni. Biztosan lesz még az életben olyan partner, akivel jól érzed magad és viszonozza is az érzelmeket.
2017. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!