Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a barátom tökéletessége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátom tökéletessége?

Figyelt kérdés

A pasim figyelmes, érzelmes, romantikus. Jól keres, igényes, minden nap sportol. Nem féltékeny, engedi, hogy a barátnőimmel legyek, nem korlátoz. Szeret szexelni, és szerencsére változatosan is. Nem titkolózik, elmond mindent. Lehet vele beszélgetni. Okos és megértő. Szereti az állatokat és a gyerekeket is. Szóval csupa jót tudnék csak írni, de ez zavar.

Idegesít, hogy annyira tökéletes, mintha egy romantikus film főszereplője lenne. Kínomban már nevetek, mert mit hozzak fel hibájaként. Ilyen dolgokat tudnék csak, hogy nem tud késsel enni, ezért villával vágja el a húst például. :D


Tudom, örülnöm kellene, és a két kezem összetennem, hogy ilyen pasim van, de nem tudok gond nélkül örülni.

És ne hálátlan pi**zzatok le, meg, hogy semmi nem jó nekem, ilyen komiktól kíméljetek!


2017. máj. 31. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett a kilences válaszoló legpontozva? Teljesen igaza van.

A kérdező egy tipikus esete annak, hogy a nőknek semmi se jó. Írom ezt nőként. Tudod mit, cseréljünk jó? Tiéd lehet a pasim, korántsem tökéletes, hisztizik, bunkó, stb., tehát tuti jó lenne. Nekem meg passzold a tiédet, én örülnék egy kedves, megértő és romantikus férfinak.

2017. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek tökéletes emberek, nem hiszek bennük. Ahány látszatra tökéletes embert ismertem mindig volt valami olyan nagy rejtett negatívumuk hogy ihajj. Majd térjünk vissza a kérdésre 2 év múlva.
2017. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Normális a pasi az is baj, ha nem az is baj. Legyetek dugó társak és a tökéletesség megoldva!
2022. jan. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!