Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hülye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squish kérdése:

Most én vagyok a hülye hogy rosszul érzem magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm úgy kb. két-három hónapja. Egyikünknek se volt előtte egy ideje már normális párkapcsolata, és nagyon szeretjük egymást, viszont szégyenletes dolgot csinaltam: beleneztem az üzeneteibe fb-n, először tényleg csak véletlenül nyitottam meg az ő cuccát, aztán meg bevallom, szándékosan. Mesélte hogy a volt barátjával valamikor tavaly találkoztak utoljára, bla bla bla, ehelyett azt láttam hogy megint beszélgetnek, illetve amit az én drágám elfelejtett mondani hogy a tél folyamán többször szexeltek, az üzenetekből ez derült ki, annak ellenére hogy direkt kérdeztem, hogy volt-e valaha vele hasonló (mivel sokmindent megbeszélünk, ja és akkor én még nem voltam vele együtt.) Hazudott nekem, és most nagyon hülyén érzem magam, mert szeretem őt, de mintha elvesztettem volna a bizalmamat iránta, és fogalmam sincs mit érezzek, mert egyrészt nem akarom neki elmondani hogy belenéztem az üzeneteibe, mivel nem szeretném ha bármi gondunk lenne, másrészt viszont nem tudok rá normálisan nézni mindig mivel tudom hogy hazudott, és borzasztóan fáj hogy nem őszinte velem. Én vagyok a hülye hogy rosszul érzem magam? Az a baj hogy amúgy baromira szeretem, és fogalmam sincs hogy miért nem őszinte velem. Mi a túrót csináljak?
2017. máj. 31. 11:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja lehet elszurni meg nem akarom :D magamnak csinalom a hulye helyzeteket ezek szerint mint mindenki mas.
2017. máj. 31. 12:49
 12/13 omba ***** válasza:
100%

#10, mi abban a szívás, hogy elhajt egy hazug kis pötsöt?

megkérdezte, hogy igen vagy nem ő meg azt hazudta, hogy nem, pedig igen.

Volt ilyen élményem, a végén már a pontos időt sincs kedved megkérdezni tőle, mert a tök tudja, milyen taktikázásból válaszol?

2017. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits vele. Ez egy ostoba gerinctelen p.i.c.s.a. Es igen, miutan szakitottal vele rogton ossze fog jonni az exehez, menni fog vigasztalodni es olyanokat fog mondani hogy "el kellett vesztiselek hogy rajojjek mennyire teged szerettelek"
2017. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!