Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eggyütt alvás nekem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt alvás nekem mindig virrasztás, hónapok után is. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egyedül alváskor is felébredek 3-4 óránként,legkisebb hang/fény/zaj is felkelt. Hát akkor ha valakivel eggyütt alszom? Még ha a barátnőmmel alszunk egy szobában, vagy a barátommal alszom egy ágyban: Óránként(!) töbszőrr is felkelek a legkisebb moccanásra/hangra. Hiába a füldugó, citromfű tea, hiába minden: Nem bújik hozzam a barátom, elhúzódok az ágy másik felére, akkor is.. Ráadásul ez az egy takaró séma😖. Minden kapcoslatomban ez bajt okoz. Hónapok után is virrasztok sokszor egész éjjel, reggel szédülve, szarul megyek el. Én vagyok a rossz mert hétköznap otthon, saját szobában aludnék, hogy ne legyek napközben az össze esés határán, szédüléssel megspékelve. Hétvégén hagyjan, de akkor is en vagyok a sz*r ha kisshijan együltő helyemben elalszom mikor tvzunk stb.

Mit lehrtntenni? Füldugo csak vajmi keveset segit, citrom fu/macska gyökér teak nem használnak, feher zaj se.. Gyerekkorom ota ilyen "kényes"vagyok az alvásra. Persze hogy en vagyok a genya boszorkány :'(


2017. máj. 31. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ideális nő lennél, én is utálok másokkal egy ágyban aludni :DDDD
2017. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Beszélj a pároddal erről. Ha már megvan a bizalom meg fogja érteni.

Ha meg túl korai még a kapcsolat, lehet, hogy ezért van benned ez a nyugtalanság.. nem?

2017. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rossz alvó vagyok, bár én tizenéve nem alszom egyedül. Sokszor hajnali 4-ig fent vagyok. Nekem az vált be, hogy akármilyen keveset is alszom este, hajnalban akkor is felkelek a párommal. Igen, mosott sz@r vagyok, de akkor utána végigalszom az éjszakákat.
2017. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A rossz alvókat sajnos nem érti meg az, akinek ez gondot okoz. És hogy ezért még sz*r is van... Igen szemét reakció.


Mondanám, hogy ülj le a pároddal, és beszéld meg, hogy márpedig neked szükséged van a külön alvásra, ha más nem, kétnaponta, mert így az lesz a vége, hogy elájulsz, de gondolom ezen a beszélgetésen már túl vagytok.


Sajnálom, hogy ilyen intoleráns veled, pedig erre nincs más megoldás, minthogy néha egyedül alszol.

2017. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Azt lehet tenni kérlek, hogy elballagsz a dokidhoz és addig ütöd, amíg be nem utal kivizsgálásra.
2017. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy takaró? Ez a legnagyobb hülyeség. Nekünk a párommal külön takarónk van, máshogy el sem tudnám viselni
2017. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aludjatok külön. Ha ezen behisztizik, az ő baja, de tudom, miről beszélsz.


Én is volt már, hogy kiköltöztem a kanapéra, mert annyira szuszogott a kedves. Vagy hozzám bújik - rosszabb esetben félig az ágy felett lengedezek, mert letúr :D

2017. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
veszel 5 ezerért egy takarót magadnak, és a fele gond már meg is oldódott...
2017. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom orrsövény ferdüléses, ami nem csak annyit jelent, hogy horkol, hanem hogy HORKOL. Citromfű meg hasonlók nekem sem értek semmit, meg lehet vetni érte, de nekem az vált be, hogy megiszok egy pohár bort. Engem már 2 deci is elaltat, plusz ami fontos, hogy még a párom előtt aludjak el. Akkor már alszom, mikor belekezd a fülsiketítő horkolásba, és nem hallom :)
2017. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam én is. Sőt ezek mellé még a párom úgy horkol mint egy üvöltő medve :D Évekig ment ez, zombiként vánszorogtam a fősulira is úgy, hogy hajnali 4kor kellett mindennap kelnem és mellette ugye nem tudtam aludni se...És az volt a legrosszabb, hogy kialvatlan voltam, fáradt meg minden, viszont úgymond álmos nem és csak forgolódás, el -el alvás ment éjszaka... Aztán vége lett a sulinak, rögtön el is tudtam helyezkedni a szakmámban. Pedagógus vagyok, napi 70, lázadó korban lévő gyerek vesz körül...estére úgy lemerülök, hogy alszok mint a tej. Konkrétan kómába esek :D

Tehát a lényeg, hogy amikor elkezdtem dolgozni onnantól ez megváltozott. És régen kiröhögtem azokat akik azt mondták, hogy azért vagyok rossz alvó mert "nem fáradok le eléggé agyilag"...És b@sszus, igazuk volt :)


Te dolgozol? Vagy esetleg kéne valamit sportolnod, ami jól ki- és lefáraszt. Az is bejött régen nekem csak ehhez nem voltam elég kitartó, mert a fáradságtól lusta voltam megmozdulni :)

2017. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!