Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyell a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyell a párom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy butaságnak fog tűnni, de sokat gondolkodom rajta. 3 éve vagyunk együtt, a közösségi oldalakon senki nem jönne rá, hogy párkapcsolatban élünk, mivel egy közös képünk sincs. Most, hogy belegondolok, igazából alapból sincs túl sok közös. Azzal nem is volt problémám, hogy nem tettük ki sehol, mivel szerintem sincs jelentőssége, és ő is azt vallja, hogy senkinek semmi köze a dolgaihoz. Nemrég azonban lett kutyánk, és őt bizony igen hamar publikálta. Emiatt elbizonytalanodtam, és nem tudom mit gondoljak. Szerintetek hülyeség ezzel foglalkoznom?
2017. máj. 31. 14:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*jelentősége
2017. máj. 31. 14:51
 2/15 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb rákérdezni tőle. De kétlem, hogy szégyellne.
2017. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ő az a típus, aki nem szereti, ha érzésekről és egyéb ilyen kényes témákról beszélünk. :D
2017. máj. 31. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá...vagy tegyél ki te és teggeld.
2017. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3.; az nagy baj, mert a beszélgetés a jó kapcsolat egyik fő alapja
2017. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem felesleges ezen agyalnod, nincs semmi jelentősége. Nekünk sincs kinn semmilyen megjelölés vagy közös fotó, rólunk se mondaná meg senki Facebook alapján, hogy együtt vagyunk.. Ehhez képest 7 éve együtt vagyunk, azóta ráadásul össze is házasodtunk, ismerjük egymás barátait, haverjait sőt kollégáit is, ismerem a családját (ő az enyémet nem, de csak azért, mert nem tartom velük a kapcsolatot) szóval azért csak nem szégyell basszus :D

Ha egyébként szívesen megy veled társaságba, ismered a családját, barátait stb, akkor szvsz hülyeség ezzel foglalkoznod.

2017. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hülyeség ezzel foglalkozni, csak ha valaki leszarja az ilyet, akkor a kutyájáról miért rak fel mégis? Ez az, amit nem tudok megérteni. Amúgy a családjának igen későn mutatott be, a barátait viszont hamar megismertem, de most, hogy így belegondolok, igazából ha társaságban vagyunk nem közeledik felém, és sokszor egyedül hagy. Nem tudom, hogy ezek összefüggnek-e, vagy csak szimplán ilyen a lénye... Eléggé titokzatos amúgy is.
2017. máj. 31. 15:07
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Nő vagy vagy férfi? Nőknél gyakori, hogy együtt vannak valakivel, de nem verik nagy dobra, hogy ne riasszák el az esetlegesen szóba kerülő jobb partikat.

Viszont a férfiak általában büszkélkedni szoktak a nőjükkel (lásd azt a sok "ez az én csajom" típusú(öleli, vagy átkarolja a képen, hogy az az övé) férfi profilképet), ha csak nem szégyellik ténylegesen VAGY mert így beszélték meg.

2017. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és én is érzek még mögötte valamit, csak nem tudok egyelőre rájönni, hogy mit.
2017. máj. 31. 16:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! kíváncsi vagyok a véleményre, én is ugyan ebbe a cipőbe járok csak én vagyok a pasi. 1 éve vagyunk együtt A barátnőm a barátnőjével oda volt fagyizni azt azonnal kitette, de 1 közös képünk sincs :( amikor rákérdezek azt mondja hogy ő ronda, nem magabiztos. De a barátnővel boldogan csinál képeket. vannak közös programok de tiltakozik a kép ellen nagyon is
2017. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!