Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem neki, amit mond?

Figyelt kérdés
A pasim elfelejtett kijelentkezni az e-mail fiókjából, így észrevettem egy elég érdekes levelet. Egy másik lánynak írt benne arról, hogy kedvesnek, okosnak tart, de egyszerűen nem tud szeretni. Természetesen már beszéltünk vele erről. Azt mondta, azért írt ilyeneket, hogy ne érezze a lány magát egyedül, mert ő ugyanezzel küzd. Egyébként évek óta barátok. Ti elhinnétek neki?
2017. máj. 31. 15:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören: egy szavát se hidd el!
2017. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam először, hogy fel akarta szedni, úgyhogy nektek adok igazat. Ezt meg is említettem neki, erre az volt a válasza, hogy összejött volna vele akkor, amikor a lány próbálkozott nála...
2017. máj. 31. 16:29
 13/33 BlackSword ***** válasza:
100%
Megvan az utódod... Jobb ha beletörődsz... Amit meg erre mondott az egy hatalmas nagy kamu...
2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök fiú esetleg? Mert nőként nehezebb ezt megérteni, az is biztos.
2017. máj. 31. 16:31
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az utódom lenne, mert azóta teljesen kiiktatta a lányt a képből. Ez egy 3 hetes történet, azóta nem sokat találkoztunk, de szeretné, ha kibékülnénk..
2017. máj. 31. 16:35
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

És megint egy ilyen sztorit olvashattunk...annyira unalmas már. Titeket mindennel be lehet kajáltatni. Megver? Jaj bocsi, máskor nem fordul elő. Megcsal? Nekek hiszel vagy a szemednek? Hazudik? Sose tennék ilyet, nyuszi. És mindig, mindig működik. :-)

Annyit tudok írni, vállalva a lepontozást, tökéletesen megérdemled, ami ezután következik. Természetesen bocsáss meg neki, mert amúgy tök oké, hogy ilyeneket írogatunk egy másik nőnek/férfinak, ha van párunk. Persze szigorúan csak azért, hogy megvígasztaljuk a másikat! Nem tudom ti hogy vagytok vele, nálunk értelmesebb körökben a megvígasztalás inkább így szokott kibézni: Gyere, igyunk meg együtt egy sört, nézzünk meg valami filmet, stb. stb.

25/n

2017. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Az elírásokért elnézést, kicsit elragadtattam magam...

-előző-

2017. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném el. Semmiképpen. Hazudik neked.

És akkor a lánynak jobb, ha azt hazudja, hogy nem szeret téged?


Ugyan már! Mese habbal. Elég hülye vagy, ha elhiszed, amit mond.

2017. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyon naiv barátnőm, tényleg mindenkiben a legjobba és az őszinteséget látja, de te még rajta is túlteszel.
2017. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Persze, hiheted azt is, hogy ilyen naív vagyok, de akkor már rég megbocsájtottam volna neki. Szerintem azért arra már mindenki rájött, hogy mi nők teljesen máshogy gondolkodunk. Mi nem csinálunk ilyet, de mi szeretünk másoknak tanácsot adni, viszont egy férfi, aki utál lelkizni, ráadásul letámadja egy nő a problémáival, és megoldást vár tőle, az hogy reagálna? Ha ilyen aggyal gondolkodom, lehet én is inkább lezárnám ennyivel, hogy nem vagy egyedül. Utána nem is folytatódott a beszélgetés. Nem írta, hogy hagyja el, nem akarta meggyőzni arról, hogy inkább vele járjon. Csak azért dilemmázom rajta, mert szerintem mindenki érdemel legalább ennyit.
2017. máj. 31. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!