Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm félig német,ma nagyon csúnyán össze vesztünk,kiakasztót egy csomó hülyeséggel,nagyon csúnya dolgokat mondtam neki pl hogy "nekem egy volksbundista k..rva ne pofázon",tehát a származásával kapcsolatba mondtam sok csúnyát,már kicsit bánom,hogy kérhetnék bocsánatot
2017. máj. 31. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neki nélküled.
2017. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Először is tisztázd le magadban, hogy miért voltál ekkora sggarc!


Biztos volt rá okod? Neked volt iogazad? Ő is bántott téged? Megalázott?


Ha bármelyik kérdésen elgondolkoztál, vagy rávágtad, hogy igen, akkor valóban jobb lesz neki nélküled.


Hogy miért? Mert nem bántad meg amit tettél. Mert azt hiszed hogy mégis jól cselekedtél és hogy megérdemelte.


Semmi sem mentség arra, ha valaki a testi fogyatéka, vagy a száramzása, avgy a családja miatt szidsz, vagy ami tőle 100%-ban független...Semmi!!!


Én a helyedben nagyon nagyon mélyen magamba néznék és elgondolkodnék! Utána jöhetnek a virágcsokrok, a csokik, a lufik, a csillagok lehozatala... És persze erőt venni magadon, hogy ne krvázd le azt az embert, akit elméletileg szeretsz...

2017. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

"Először is tisztázd le magadban, hogy miért voltál ekkora sggarc!"


majd vételezz helyesírási leckéket.

2017. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ásd el magad.... mekkora hülyeségeket bírsz beszélni
2017. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Krvát mondtál?az igen...megtisztelő:D hát ha engem lekrváznának vége lenne és ne is csodálkozzon.
2017. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyből nem bántam meg elismerem,ő nagyon letört rám se ismert,most nem igen akar beszélni,még sírdogál.
2017. máj. 31. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Miért is hívtad te Volksbundistának!?!?!? Még jó hogy nem náciztad le!!! Hadd ne mondjam én mit mondanék rád!

Kihajítanálak, hogy a földet nem érné a lábad!


Üdv,


Egy félnémet nő

2017. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#3as agytröszt! A s.e.g.g. szót nem engedi kiírni. Vételezz agyat légy oly kedves! :)))))
2017. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
33%
Hát nálam ilyen duma után nemigen lenne vissza.
2017. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"már kicsit bánom,hogy kérhetnék bocsánatot"


Egyszerűen.


Kezdd ezzel és bízd rá a többit.

2017. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!