Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg hisztis lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg hisztis lennék mert elvárom, hogy legalább szóljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 14 éve vagyunk együtt. A kis hülyeségeket leszámítva viszonylag jól megvagyunk, nem jellemző ránk a nagy veszekedés.


Tegnap úgy volt, hogy munka után hazajön és elmegyünk valamerre, de idő közben hívta a haverja akinek szerelmi bánata volt, hogy igyanak meg 1-2 sört. Nem szóltam semmit, gondoltam menjen, úgyis mondta hogy 11-re hazaér, mert ma utaznánk le vidékre kikapcsolódni egy kicsit. Amikor odaért a helyszínre kitalálta, hogy menjek én is, de mondtam hogy nekem semmi kedvem, be kellett pakolnom a cuccokat, fáradt is voltam meló után. Mondtam neki, hogy szívesen lemegyek elé kocsival 11-re, csak szóljon hogy mikor induljak. Vártam egészen éjfélig hogy hív, majd felhívtam hogy mi legyen. Mondta, hogy maradnának még egy kicsit, de várjam meg és bepakolunk együtt.

Itt már kezdett felmenni az agyvizem, hiszen este 9-től már tudtam volna aludni olyan hulla fáradt voltam, de megvártam azt a "2 órát", hogy ne kelljen gyalog hazajönnie.

Gondoltam egy kis várakozásba még nem halok bele, de hajnali 2 kor már kezdtem nyűgös lenni, amikor is közölte, hogy majd jön ha végeztek.


Nyilván nem tudtam már aludni mert átestem a holtpontom és ideges is voltam amiatt hogy így kibabrált velem. Így elgurult a gyógyszerem és nagyon kiosztottam. Hajnali fél 5kor esett haza, én nem aludtam azóta se semmit, mert már nem tudok, de ő legalább azóta alszik.

Próbált velem jópofizni hajnalban, de elhajtottam a francba és mondtam neki, hogy kerüljön el ha jót akar.


Gondolom így nem megyünk le vidékre a barátokhoz, kb délben fog felkelni amikor nekem már semmi kedvem nem lesz útnak indulni.

És szokás szerint nem fogja érteni hogy mi a bajom.


Nők! Vagy akár férfiak! Tényleg én reagálom túl hogy úgy erzem ilyenkor, hogy sz.@rba se vesznek vagy azért nem vagyok teljesen hülye?

Hogy rendezitek le az ilyen konfliktust?

Az a baj, hogy nem tudok jópofizni, még mindig úgy érzem hogy mindjárt felrobbanok.



2017. jún. 3. 08:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
34N
2017. jún. 3. 08:15
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Hát... Nem volt szép, de... Mit mondott volna a barátjának? "nagyon sajnálom a szerelmi bánatodat, de megyek haza, mert egem még vàr az asszony, holnap elutazunk, tök jó lesz"?

Megértem, hogy rosszulesett, de most kicsit hàttérbe kellett helyeznie, hogy jó barát lehessen. Egy ilyen esetet szerintem el lehet nézni. De ha ez a sokadik ilyen húzás, akkor érdemes megbeszélni, de akkor ha már pihentél és megnyugodtál kicsit, mert ha így "nekiesel" akkor csak az jön le, hogy te vagy a házisárkány, aki hisztizik ha kimarad a pasi, pedig ez nem igaz.

2017. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha fel kelt beszeld meg vele,kerdezd meg tole,hogy miert nem szolt,hogy haza jon majd es miert varatatta magat feleslegesen?

Szerintem jogos a kiakadasod,masreszt parodat is meg kell,hogy ertsd haverjanak szerelmi banata volt es segitett neki "el soroztek az idot"

Nincs ezzel semmi baj,viszont tenyleg szolhatott volna.

Szerintem uljetek le es beszeljetek meg es mond el neki,hogy neked mennyire esett rosszul.

Ha mar "jo pofizott" valoszinu,hogy eszre vette magat.

Menjetek el nyugodtan legalabb lehiggadsz te is.Jo lesz egy kis kikapcsolodas,utkozben meg legalabb tudtok beszelgetni is.Eleg regota egyutt vagytok mar,szerintem meg erne megbeszelni a dolgokat.

F

2017. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Én mondjuk nem vagyok jó konfliktuskezelő, de hétszentség, hogy kirugdosnám az ágyból 9-kor. Nem tegnap volt kitalálva, hogy elutaztok, ő is tudott róla. Az ő döntése volt, hogy hajnalig kimarad, de akkor igenis legyen most is legény a talpán, ne vágja tönkre az egész hétvégét.

Ettől függetlenül én megértem az ő oldalát is, nőként én se hagynék ott barátnőt, ha ki van borulva, mert épp kidobták. Szóval itt abban ludas (de baromira), hogy nem hagyott téged sem pihenni, holott azért várható ilyen esetben, hogy elhúzódik a haverozás, nyugodtan szólhatott volna időben.


Összességében: én nem hagynám veszni a hétvégét, keltsd fel, csináljátok a tervek szerint, akkor is, ha duzzogva fog eltelni a mai nap.

Valamint, amikor már kellően lenyugodtam, és ő se hisztizik a másnapossága miatt (gondolom, valamikor estefelé), akkor leültetném, és közölném, hogy ilyet többet ne. Egyrészt legyen annyira felnőtt, hogy ne neked kelljen már csekkolgatni, hogy mikor szíveskedik hazajönni, pláne, ha tudja, hogy utaztok. Másrészt nem vagy anyu, legközelebb nem vársz rá, ha ilyen van, jön haza ahogy akar.

Nem történt akkora tragédia, mármint a pakolást leszámítva nincs kötelezően elszúrva a hétvégétek, de én vagyok annyira vehemens, hogy valószínűleg hozzád hasonlóan alaposan kiosztanám a páromat. :) Szerintem nincs ezzel gond, mármint azért nincs tányértörés meg ajtócsapkodás, de nem kell, hogy mindig te legyél a Jófej Csaj.

2017. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindketten hibásak vagytok.


Ő abban, hogy írhatott volna neked, hogy ne várd feleslegesen, te pedig abban, hogy foghattad volna magad és 9-kor szépen lefekszel, max teljes hangerőre állítod a telefont, hogy halld, ha hív vagy ír, hogy indulj.

Gondolom, nem várta volna el, hogy 15 percen belül érj hozzá , hipphopp.

Simán meg lehetett volna így oldani, hogy alszol pár órát és ha hív, akkor iszol még egy kávét, magadhoz térsz és elindulsz szépen lassan... addigis van ideje beszélgetni.

Felesleges volt így virrasztani szerintem.


De mégegyszer: ő valóban annyiban hibás volt, hogy írhatott volna neked, hogy kb x óra múlva vagy másnap indulj csak el érte.


"elbeszéltetek" egymás mellett... előfordul már 14 év alatt ilyesmi. De ezen fölösleges bosszankodni már. Beszélljétek inkább meg, ha legközelebb ilyen van, jelezzen.


35N

2017. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj velem, hogy ha valami nem tetszik akkor azt nem tudom szépen közölni. Pláne nem a sokadik alkalommal. Meg nem is nyugszom le általában, minél több időm van gondolkozni annál jobban cseszem fel az agyam. :D tudom hogy rossz tulajdonság.


Egyszerűen most annyira be vagyok rágva és olyan csalódott vagyok, hogy nincs kedvem se kommunikálni se utazni. 2 dologgal lehet kialasztani: az egyik a hazugság, a másik meg ez amit kb ezredjére követ el. Nem szeretem ha valaki s.gget csinál a szájából, én se szoktam.

De egyébként igazatok van, köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 3. 09:15
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen ba.us hisztis vagy 😒😡
2017. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Annyit megtehetett volna, hogy ha látja, hogy csúszni fog, felhív, vagy amikor hívtad, annyit mond, hogy ez most elhúzódik, bocs, feküdj le aludni, majd hív vagy hazamegy gyalog (ha nincs túl messze és normális környék).

Velem is volt már hasonló szitu, azért másnap igyekeztem nem délig aludni és összeszedni magam. Legfeljebb megkérném, hogy mindenképp te vezess (ha nem ez volt a terv eredetileg).

Tudom, jól esne egy bocsánatkérés vagy hogy látnád, hogy tudja, hibázott, de duzzogással nem mész semmire. Csak magadat hergeled. Ha felkel, találjátok ki, mi legyen a hétvégével, legyél pozitív, még nincs veszve semmi, legfeljebb módosul kicsit a program. Ha higgadtabb vagy, talán ő is inkább belátja, hogy figyelmetlen volt.

2017. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindig belátja utólag hogy szemétség volt amit csinált és utána napokig hallgatom hogy mennyire bánja. De ettől függetlenül ugyanúgy megcsinálja velem legközelebb is.

És tényleg nem az első eset. Volt olyan is már, hogy mondta, hogy várjam meg valahol mert most indul. 1 óra várakozás után adtam fel, mert nálam a "most indulok" az most van és nem 2-3-6 óra múlva.

Egyelőre hozzászólni sincs kedvem, igyekszem kerülni mert szívem szerint ráborítanék egy vödör jeges vizet. Legalább felébredne.

És tudom, hogy igazatok van de akkor is agyon tudnám most verni. :D

2017. jún. 3. 10:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha velem történne mindez, én egyszer mindenképp elmondanám, hogy baromi megbízhatatlan és így képtelenség vele programot tervezni. A lehetőségekhez képest igyekeznék minél rugalmasabb lenni, de azt nem várhatja el, hogy mindig minden esetben én alkalmazkodjak és borítsam a napomat az ő nemtörődömsége miatt.

Jó, ez az én verzióm, magamból indulok ki, hogy én hogy viselkednék egy ilyen partner mellett. Te nem tudom, hogy vagy ezzel.

2017. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!