Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mennyire tudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire tudnátok ezt tolerálni?

Figyelt kérdés

Hétfőn jött haza az apukám külföldről ezért szeretnék most haza menni majd és a családommal lenni pár :-) Hétfőn lesz a szülinapom is amit szintén velük töltenék és szerdáig náluk maradnák, mert megyünk majd pár helyre. Szerdán kaptam a hírt,hogy a barátnőm csütörtökre szervezett nekem egy bulit, de csak lányok lesznek, csajos estét tartanànk 6-an. Viszont van egy jó barátom is (meleg) akit lassan egy 3 hónapja nem láttam és most tudnánk találkozni, de ő is programmal készült. Elakar vinni Keszthelyre és szeretné ha elmennék vele ismételten majd bulizni :-) ilyenre sor csak akkor kerül,ha vele vagyok, ketten szoktunk csak menni a baràtnőimmel inkàbb lakàson belül csapunk kisebb bulit havonta egyszer max :-)

A jövő hetem teljesen bevan tàblàzva és csak az azutàni héten hétfőn jönnék vissza a barátomhoz.


Sajnos ő nem tud most eljönni majd a szüleimhez, mert más dolga van és az fontosabb!! ( magánügyek) a csajos estére pedig nem jöhet el. A srác barátom pedig csak látásból ismeri a páromat és nincsenek olyan viszonyban,hogy most pár napot együtt töltsünk, részemről nem lenne akadàlya, de egyikük sem akar a másikkal kikapcsolódni, pihenni és szórakozni. Viszont én ezt csak feltételezem, mert már voltam hasonló helyzetben és akkor nem akartak együtt maradni egy légkörben. A páromnak még nem beszéltem eddig a programokról, csak az apukámat mondtam neki azzal nem volt gondja. Viszont letörtnek lett, mert hiányozni fogok neki és szomorú volt amiért nem jöhet velünk. A barátnőimet nem merem neki említeni, mert nem örülne. Az egyik lánynak van barátja aki váratlanul megejelent és jöttek a haverjai is bulizni. A pàrom amikor hívott,hogy mikor megyek haza és megtudta,hogy nem csak lànyokkal vagyok, beràgott ràm. A meleg baràtomat meg szintén nem merem említeni, mert így teljesen hetet nem leszek vele és zavarnà,ha férfival egy szàllàson aludnék, nem utàlja látvànyosan a barátomat, de nem szimpatizál vele :-(


A hosszú szövegem utàn a kérdéseim.


Fiúk ti azért eltudnátok ezt fogadni?


Szerintetek hogyan tàlaljam a páromnak,hogy nem leszek most egy ideig vele? :/


Vagy mondjam le a baràtommal a keszthelyi utat? Vagy a barátnős napokat?


Megjegyzés: A barátaimmal keveset találkozom,mert pàr órányira laknak tőlem. És a meleg baràtom is.


22N


2017. jún. 3. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidet még megértem, azt teljesen normális, hogy látni szeretnéd apukádat. Az már egy kicsit rossz lenne, ha csak csaj buli lenne, nem érteném, hogy miért ne mehetnék, ha mások is voltak már ott, pláne a barátod esetében, aki szeretne is menni, csak nem mehet. Az viszont már nagyon betenne, hogy a szüleid, a barátnőid után még mindig nem én jönnék, hanem a meleg csávó. Nem fogok álszenteskedni, nem tudnám tolerálni azt, hogy egy másik sráccal mész el hétvégére (ha jól vettem ki), töltesz vele sok napot, egy szobában alszol vele. Akármennyire is más, nem tudnék megbízni benne, és zavarna alaphangon is. Na de azt, hogy ebben az esetben én a szüleid, a barátnőid, meg a meleg csávó után jönnék, úgy, hogy szülinapod is volt, és ha akkor pont a napján nem érek rá, akkor is nyilván megünnepelném, elvinném a csajt valami étterembe, de erre csak 1 héttel az szölinap után lenne esélyem, mert addig parkolópályán vagyok, hát az baromi rosszul esne. Nem az, hogy a szüleiddel vagy, nem a barátnőiddel, még az se lenne baj, ha a meleg sráccal elmennél otthon bulizni (a kirándulás már baj lenne), de így egyben eléggé zavarna, és elszomorítana. 23/F
2017. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha volt olyan, hogy az egyik barátnőd párja csak úgy betoppant, akkor a párod pl ezen a bulin miért ne lehetne ott pár órára? Amúgy az 1-es válaszoló kb leírta, amit gondolok.
2017. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hàt az az eset csak egyszeri alkalom volt, amúgy nem jönnek srácok bulizni, mert eleve nem szeretnénk ha nagy takarítást kéne csinalni utàna, meg sràcok nélkül is jól lehet érezni magunkat és àltalában nem is nagy buliról van szó, csak iszunk picit,megy a zene, beszélgetünk,ökörködünk. Az barátnőm húgának a párja állított be aki vàratlanul jött, akkor az egyszer volt,hogy màsokat is áthívtunk bulizni vagyis ők nem én, kb akkor indultam is volna haza, akkor beszéltem a párommal is és így kínosan jött ki a lépés,mert nem akartam neki hazudni és mondtam,hogy jelenleg vagyunk egy pàran és majd lassan indulok haza..stb

Nos a meleg barátommal szeretnénk elmenni uszodába, mivel ő rendszeresen jár is, moziba mennénk még megnézni azt a kalózós valamicsodát :-D és keszthelyre igazából a mamàja miatt megyünk, utàna ott tervezett programot a vàrosban vagyis ő szervezte a programokat.. Egy szobában alszunk, de külön ágyon. Egyrészről nagyon örülök neki,hogy a jövő héten mindenkivel tudok talàlkozni végre, de tudom,hogy a barátom ennek így nem fog örülni :-( és foggalmam sincs hogyan tàlaljam ezt. Ha lemondom a meleg barátommal a találkozót és már közel 3 hónapja nem talàlkoztunk akkor nem tudom mire számítsak..akkor őt bántom meg, ha a barátnőmhöz nem megyek akkor őt bántom meg, mert ő mindig felspanolja magát és már nagyon vàrja a következő hetet. Az apukámmal mindenképp szeretnék végre talàlkozni, de..utàna? :-( A csajos nap után már úgy lett volna,hogy a páromnál vagyok, amúgy lehet ő is készült valamivel, remélem nem!! :-( mert akkor aztán tényleg nem tudom mi legyen a helyes döntés.

2017. jún. 3. 11:22
 4/21 anonim ***** válasza:

Fú nem tudom, de nekem valamiért nagyon átlátszó az egész amit írsz.

Valamiért azt gondolom, hogy nem vagy teljesen egyenes.... Pont ott voltak.. ppont mentem volna, nem akarunk takaritania fiúk után.. miért ők nem tundka kúltuált felnőtt meber módján bulizni? Szétverik a beendezést vagy mi? Nem értem....

Fura az egész.

2017. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mivan?
2017. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy a sràc barátom tényleg meleg és van neki jelenleg egy párja is, de még nekem is keveset beszélt róla. A pàromnak azonnal elmondtam,hogy a férfi barátom meleg, de amúgy titok, nem tudják róla,hogy az és úgy érzem a fiú barátom nem merne a párommal beszélni, pont emiatt. Kicsit sajnálom, mert tényleg nem közeledett felém soha, nem érdeklik a nők. Kedved, rendes, barátságos, de nem lépte túl a határokat.
2017. jún. 3. 11:28
 7/21 A kérdező kommentje:
Hol màshol ha nem itt lehetnék a legőszíntébb? Igazat mondok. Utánunk is kupi marad nincs szétszedve a berendezés. A barátnőm többször is hangoztatta,hogy a báttya amikor bulizik mindig moslékot hagy maga után. Sok a szennyes edény, a wc papír elfogy, a kanapé tele van kaja maradékkal. Nem is ez a lényeg, áh én milliószor kértem,hogy a barátom csak egyet had jöjjön velem, de nem! Mert csaj csajok.Így a párommal mindig valami màst csinálunk inkàbb vagy ő is elmegy a barátokkal akkor.
2017. jún. 3. 11:33
 8/21 anonim ***** válasza:

Én szakítanék veled a srác helyében. Jöhet a lepontozás, de egyértelmű, hogy NEKED a párod áll a fontossági lista legvégén, holott neki kéne az elején állnia.


Szülinapod lesz - könyörgöm, nyilván készül valamivel, hogy meglepjen, még ha csak egy romantikus vacsival , és nem több napos kirándulás.


Konkrétan a szöveged arról szól, hogy senkit nem akarsz megbántani, mert jajj szegények, de a párod meg szinte nem számít, és hogyan közöld vele, holott tudod, hogy mennyire meg fogod ezzel bántani. Gondolom ugy vagy vele, hogy ő ugyis megbocsájt.

2017. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod, hogy nem helyes az, amire készülsz, mégis kibúvót keresel, ami felmenthetne alóla, de nincsen.
2017. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Az érdekel, hogy mit szólnának a szüleid, az is, hogy a barátnőid, az is érdekelne, ha a meleg pajtit megbántanád, de az, hogy a barátodat megbántod azt le se szarod? Hát ne haragudj, nagyon nem vagy korrekt. Aztán mi van ha ő már tényleg kitervelt valamit, merthogy születésnapod van? Helyette elmész a meleg csávóval moziba, meg az ő nagymamájához.

Fordítsuk kicsit meg a helyzetet, jó?

Barátodnak születésnapja lesz hétfőn, te szeretnél vele menni, de nem tudsz, ezért szerdáig nem látod. Aztán elmegy kanbuliba, ahova azért néha-néha betévednek lányok is, de ő nem jöhet, mert kanbuli. Aztán utána még mindig nem te jössz, hanem a barátod leszbi barátnője, akivel elmegy moziba, meg vacsorázni, meg a nagymamájához. Egy szobában aludnak, de nem para, a csaj full leszbi, van barátnője. Aztán majd ha ő hazajött, akkor valamikor egy héttel a szülinapja után találkoztok. Szerintem ezek után jönne az ómagyar mária siralom, hogy "Hogy lehet ilyen érzéketlen a pasim?"


A hangvételért elnézést, de kellett ahhoz, hogy megértsd, hogy miről beszélek.

2017. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!