Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes vagy én látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes vagy én látom másként?

Figyelt kérdés
A párommal àltalàban minden hétvégén valameik tesojàékhoz megyünk vagy arrol szol hogy segiteni kell mert páromat hivjàk legtöbb esetben!

2017. jún. 5. 00:43
 1/5 Fish1 ***** válasza:
78%
És ebből van a vita, vagy mi a kérdés?
2017. jún. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a párodnak is segítenek a testvérei?
2017. jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

néha magatokkal is kéne foglalkozni

én megmondanám, hogy privát programunk van, nem érek rá, ennyi

2017. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom kisebbsegivel kezdtel. Na most itt az eredmenye.

Amugy meg kettesben kene,h legyetek normalis esetben. Majd maskor tobbet ismerkedj,mielott brleugrasz egy kapcsolatba. Max 1 testvere legyen.

2017. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit segitettek hogy mikor párom elment hozzàjuk melozni akkor megfizették ennyi!Volt olyan is hogy meghivtak egy családi főzésre de mivel az idő is szar volt nem ajanlottàk fel hogy értünk jöjjenek!
2017. jún. 6. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!