Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elválás lemondás? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elválás lemondás? Vagy együtt rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A feleségem szép és jól neveli a két szép gyerekünket.

De sokat veszekszünk civakodunk tipikus férfi és női problémákon.


Nem , eretném elhagyni de van hogy napokig hatagszik rám (néha azt se tudom miért).

Na és szex is havi egysze van az is csak bolyan tessék lássék.

Váltani (válni) kellene? De a gyerekeimet nem szeretném elhagyni.. Meg életminőségben is nagy visszalépés mindenkinek..


2017. jún. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele? Arról is, hogy váláson gondolkodsz. Ha szereted, üljetek le, beszéljétek meg, hogy mi legyen, akartok-e még küzdeni a házasságotokért. Mondjuk az, hogy a válás hamarabb eszedbe jutott mint az, hogy megpróbáld vele megoldani, elég sokat elárul.
2017. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleséged is így gondolja, akkor keressetek fel egy párkapcsolati tanácsadót. Nem tűnik túl súlyosnak a problémátok, van ennél sokkal rosszabb is. Persze ebben sem könnyű élni.

Bízom benne, hogy sikerül megoldanotok.

2017. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jóban és rosszban... Most van a rossz.
2017. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arról beszéljetek, hogy tudjátok-e egymást újra úgy szeretni mint a legelején. Legyen újra szeretet és elfogadás. Ha nem lesz, akkor szét kell válni.. a gyerekek is érzik ám ezt.
2017. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már megfordul a fejedben a válás...akkor elég nagy a baj.

Sokan tudnak szetelem, szeretet, szex nélkül is élni. A gyerekek tisztán látják a dolgokat.

És igen, nagy visszalépés a válás. Addig fogod ezt csinálni, mìg nem leszel másba szerelmes.

2017. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Első körben beszélnék vele, hogy szerintem változtatásra van szükség, nyilván ő is érzi, hogy ez így nem jó, stb. Lényeg, hogy neki is tennie kell azért, hogy jobb legyen, ha csak az egyik ember akarja, az kevés.

Ha nem tudtok dűlőre jutni, vagy egyáltalán nem működik a kommunikáció köztetek, akkor szerintem nincs értelme vergődni ebben. Mindketten boldogtalanok vagytok, holott lehetne sokkal jobb is - akár rendbehozzátok, akár nem.


Az, hogy a szex se jó, nyilván ezeknek a negatív lelki folyamatoknak az eredménye - tisztelitek egymást? fel tudtok nézni a másikra férfiként/nőként? Mert szerintem ez is hiányzik most nálatok.


Attól, hogy különváltok, a gyerekeidet nem kell elhagynod - találkozhatsz velük szerintem. Persze törekedj arra, hogy az elválás békés legyen, ne essetek egymás torkának. A gyerek, ha kicsi is, nem hülye: pontosan érzi, hogy nincs rendben köztetek a dolog, érzi a feszültséget, és milyen példát lát ezáltal? Mert azt ugye tudod, hogy amit tőletek tanulnak el viselkedési mintákat, azokat viszik tovább a saját életükben?

2017. jún. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!