Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, mert a nagybátyám meghívott magukhoz Írországba két hétre a nyáron. Nem értem, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Van félretett pénzem + szüleimtől a repülőjegyeket kaptam szülinapi ajándékként. Csak a múzeumbelépőkre meg a szuvenírre fogok költeni (a családtagoknak valami kis aprósá meg neki is)

Azzal jön, hogy akkor én vele nem tudok elmenni nyaralni, hiába mondtam neki, hogy dehogynem. Dolgoztam és spóroltam eleget.


2017. jún. 8. 08:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg rettenetesen fiatal vagy, és ő is. Egy átlagos nőt szerintem már ennek a hisztinek a fele is kikészítene. Én rendszeresen járok nyaralni olyan helyekre, ahova élettársam nem jön velem, mert sokkal kötöttebb a munkája, vagy nem érdekli (pl télen síelés). Volt ezek közül olyan nyaralás is, amit családom állt ajándékba, és sose érdekelte. Mi magunk is megyünk nyaralni, de két embernek nem kell összenőnie egymással, ebben a konkrét szituációban pedig egyáltalán nem látom be, mégis miért kellett volna a barátodat is meghívni. Ő pedig jó magyar szokáshoz híven féltékeny és irigy, ezért belerúg abba, aki fontos neki.


Ezek után én amúgy szakítanék vele, mert kisfiúkhoz semmi kedvem, de mondom, te még valószínűleg nagyon fiatal vagy. :)

2017. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Mindketten huszonévesek vagyunk, bár ő már dolgozik, nem tanul.
2017. jún. 8. 10:27
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélni.Így kívülállóként,úgy ,hogy csak a te verziódat olvassuk, nem fogunk tudni jó választ adni.

Üljetek le, beszéljétek meg és mondja el őszintén,hogy miért nem akarja,hogy menj.

Ő is menne?Félt?Irigy, mert neki nincs ilyen lehetősége?Vagy bármilyen más ok..Mondja el, beszéljétek meg, oldja meg.

Btw egy normális családban szerintem alap,hogy egy 1,5 éves kapcsolatot már komolyan kezelünk és ha meghívunk valakit valamire, akkor a párját is hívjuk.

De ez is fura,hogy téged sem igazán mutat be a családnak.

2017. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
A családnak bemutat, meg én is őt (szülők, testvérek), de a rokonságba, családi összejövetelekre nem hívjuk el egymást.
2017. jún. 8. 11:15
 25/36 anonim ***** válasza:
63%

A nagybátyádtól nem lehet elvárni, hogy finanszírozza a barátod 2 hetes ottartózkodását.

Hülye, hogy ezen hisztizik, re meg menj el ja érezd jól magadat.


22/f

2017. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
66%
A baratodnak total kisebbsegi komplexusa van. Feltekeny es irigy rad, ezert erzelmileg probal zsarolni, meg sakkban tartani azzal, h besertodik, Te meg erezd magad rosszul, m a sajat rokonod meghivott. Ebbol kesobb nagyobb gazok is lehetnek, ugyh gondold meg, h ezzel a sraccal maradsz-e. Amugy vicces, m en pont egy ilyen pasit hagytam ott es koltoztem pont Irorszagba :)
2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
70%

Kössz, annak aki 0-ra lehúzott...!

Annak üzenem, hogy akkoris ez a véleményem, ha az én lányom menne, biztos nem fognám vissza, hogy maradjon, nehogy a fiú érzéseit megsértse...: egy valamivel több, mint 1 éves kapcsolatban azért egy férfi találja már fel magát 2 hétre, ha a barátnője elmegy egy rokonát meglátogatni.


Ha a fiú oldaláról nézem, akkoris gáz a viselkedése, nem hiszem el, hogy egy ilyen nyaralás miatt így kell durcizni. Mert kiszeret, megcsalja ezalatt az idő alatt? Ennyire tartja a barátnőjét? Nem bízik benne ennyire?

Nálam ez simán szakító ok is lenne. Ha már most így dirigál, puffog ilyesmin 1 év után a fiú, mi lesz később? Nem mehet el a barátnőivel egy kávét meginni vagy ilyesmi?

Még mielőtt félreértés lenne a dologból: ugyanez lenne a véleményem akkoris, ha kérdező lenne a fiú és a barátnőjét hagyná itthon 2 hétre.

Aki szerint ez gáz, az jobb, ha magába néz egy kicsit, ott máshol kell keresni a hibát, hogy miért lenne ennyire bizalmatlan a másikkal szemben....

2017. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem mennénk egymás nélkül, de nem kell mindenkinek egyformának lennie. A nagybátyád legalább megismerné a párod, persze nyilván nem hívathatod meg. Viszont én megmondanám h a párommal megyek és keresek szállást, nem az ő nyakukra. Mondjuk ha te is igy állsz hozzá, akkor sosem fogjak egymást megismerni.
2017. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy mennyibe kerül a szállás Írországban+kaja? :O
2017. jún. 8. 12:04
 30/36 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, hogy a legtöbben nekem adtak igazat, egyesek azt furcsállják, hogy nem áll közel a barátom a rokonaimhoz, és kkevesen vannak, akik azt mondják, hogy a barátom nélkül sehova.

Mégis a többséget húzzák le.

2017. jún. 8. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!