Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, mert a nagybátyám meghívott magukhoz Írországba két hétre a nyáron. Nem értem, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Van félretett pénzem + szüleimtől a repülőjegyeket kaptam szülinapi ajándékként. Csak a múzeumbelépőkre meg a szuvenírre fogok költeni (a családtagoknak valami kis aprósá meg neki is)

Azzal jön, hogy akkor én vele nem tudok elmenni nyaralni, hiába mondtam neki, hogy dehogynem. Dolgoztam és spóroltam eleget.


2017. jún. 8. 08:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
De csillagom, miért kellene neked bármit is tenned?! Hisztizni egyedül elhisztizik, ebben te nem tudsz neki segíteni. Semmit sem kell tenned. Készülj az utazásra, és legalább ne vágj szánakozó képet, amikor hisztizik... Ettől csak még jobban rákezd. Neked semmi dolgod ezzel. Oldja fel önmaga a feszkóját, neked nem kötelességed, hiszen nem tettél ellene semmit.
2017. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
85%

Ez szimpla érelmi manipuláció a részéről, ne dőlj be neki.


Nem hívták meg, és?! Páromat is van, hogy meghívják a rokonai magukhoz, engem nem, mégsem csapom ki a hisztit. Elvagyok én egyedül is, amíg ő rokonozik. :)


Az a baja a barátodnak, hogy halál magányos, nincsenek barátai - vajon, miért?! A hisztis-zsarnok embereket senki nem tolerálja hosszú távon -, és próbál kisajátítani.


EZ viszont gáz.

2017. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Középiskolában kevés barátja volt, viszont ők szétszéledtek az országban, egyetemre messze járt, az ottani barátaival szerintem nem tartja a kapcsolatot.


Elég aszociális a drágám, családját ritkán látogatja, meg a mi rokonságunk se túl összetartó :D Van olyan unokatestvérem, akit vagy tíz éve nem láttam :D


Igazatok volt, ő is menni akart, de nagybátyámnak más vendégei is voltak, egy házaspár, és csak két vendégszoba volt.


Most nagy dilemmában vagyok igazából. Elmondtam a nagynénémnek (nagybátyám felesége :D) a helyzetet, mert látott sírni és csúnyán búcsúztunk el a barátommal. Azt mondta, ha szóltam volna, megoldották volna, de egy felnőtt embernek, férfinek, nem szabadna ilyen hisztisen reagálnia erre, és szerelmes ember nem bántja meg így a barátnőjét.


Nagybátyámék jönnek augusztusban az országba, és azon filózom, vajon meghívjam-e a barátomat is (mondta, hogy szeretne jönni), tekintve, hogy senkit sem ismer a rokonaim közül, és egy rossz képet is festettem róla nagybátyámék előtt. Meg attól is félek, hogy csak azért kíváncsi rájuk, mert abban reménykedik, hogy legközelebb őt is meghívják.

2017. júl. 11. 13:04
 34/36 anonim ***** válasza:
84%

Irigy, meg, ahogy írod elég nyomi az élete is.

Úgy rád akar tapadni, hogy a végén még levegőt se tudsz venni.

Én nem bírnám egy ilyen emberrel.

2017. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Egyutt vagytok meg? Esetleg meghivtak mar ot is azota? :D
2021. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Már szétmentünk. Másban is kijött a természete késõbb.
2021. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!