Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Azt mondja,dolgozzak mert nem szállok be semmivel a háztartásba. Amikor jelentkeztem valahová,akkor pedig azt,hogy ki fog hűlni a kapcsolatunk ha egész nap a munkában vagyok. Nem tudom mi a f____szt akar most. Tippek?
2017. jún. 8. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert most mit csinálsz, tanulsz még?Miért Neki kell mondani,hogy dolgozz, Te nem szeretnél?
2017. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szeret.
2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Megoldás: részmunkaidős állást kell keresni. Probléma megoldva:)
2017. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy hatalmas, elképesztően komplikált, megoldhatatlannak tűnő felnőtt párkapcsolati problémának lehetünk tanúi. Nem is értem, hogy bírod ezt a drámát...

Te figyi, mi lenne, ha neadjisten - tudom, ijesztő, de - beszélnél a pároddal...?

2017. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan munkát keress ami mellett otthon is tudsz lenni, szóval ha jelentkezel akkor ne a 12 órás rabszolgamunkákra, hanem a 8,6,4 órásakra... Itt a környéken van olyan hely ami majdnem olyan jól fizet mint a 8 órás, de csak 4 órában kell csinálni. Nem álommeló, de nekünk lustábbaknak jó. Meg akkor főleg, ha mellette még tanulnál otthon. (aztán tanfolyamon).
2017. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ezüstkutya ***** válasza:

Gondolom azt szeretné ha dolgoznál csak kellemetlenül érezte magát, h ő neki kellett mondani szeritem.

ezert mondhatta, h inkabb neeee.

2017. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak fél attól, hogy eltávolodtok, de ez nem jelenti azt, hogy jó neki, ha eltart. :D Nyugtasd meg, hogy másnak is van működő párkapcsolata meló mellett, aztán menj el dolgozni. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy ezt a megszólalását használod kifogásként, hogy ne kelljen dolgoznod.
2017. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
keresni egy felnőtt férfit.
2017. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem értitek. én akarok,találtam egy álommunkát. erre a rinyája miatt nem tudom elvállalni,pedig pont ő akarta jobban,és ezért dühös vagyok rá. össze vissza gondolja meg magát.
2017. jún. 8. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozzál basszus. Miből akarsz megélni?

Ha nem tetsik neki, akkor így járt.

2017. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!