Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton mondja ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton mondja ha más lányon megtetszik valami neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.

A legutóbbi eset, hogy strandon voltunk. Volt egy lány, akinek külünlegesen volt megcsinálva a haja. Közölte a párom, hogy milyen jó a lány haja és én miért nem csinálom meg úgy? Szerinte jól állna.

Ha megyünk bárhova, és meglát egy jó ruhát egy lányon, vagy hajviseletet, akkor rögtön mondja, hogy nekem lehetne olyan ruhám, szerinte rajtam jól állna, vagy szerinte jó az adott haj.

Már iszonyatosan idegesít. Ha van 1-2 kirívóan jó dolog, persze szívesen fogadom, de körülbelül minden héten van egy ilyen. Nem tudunk úgy elmenni Pesten egy programra, hogy ne látna valami olyat, ami megtetszik neki más lányon.

Múltkor egy lila hajú lány ment előttünk, és közölte, hogy nekem jól állna az a hajszín. Megnézi a lányok tetoválásait, a pólóikon a feliratokat. Álltunk a szupermarketben, és az eladó lánynak egy szám volt a mellénél a pólóján. A párom rögtön mondta, hogy neki is olyan pólója van csak más számmal. Mondom neki, hogy biz én nem vettem észre mert nem azt nézem.


Hiába szólok neki, múltkor mondta, hogy szólásszabadság van, el fogja mondani, ha valami tetszik. Kipróbáltam, hogy visszavágok, és az lett az eredménye, hogy egy szavam se lehet rá innentől mert én is ugyanazt csinálom amit ő.


2017. jún. 8. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért picit túlliheged.
2017. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért baj az ha elmondja, hogy jó a másik lány haja, vagy ruhája? Ha a mellét, vagy a fenekét mondaná még megérteném, de így szerintem csak te liheged túl a dolgot.
2017. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem tetszik, közöld vele, hogy mellőzze ezeket a megjegyzéseket, mert nem vagy rendben önmagaddal. Mást nem tehetsz.

Ilyenkor annyira örülök, hogy normális barátnőm van. Konkrétan ő szokott szólni, amikor lát valamit egy másik nőn és megkérdezi, hogy nekem tetszene e rajta.

2017. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Palacsint!

Lehet igazad van, csak már nagyon zavar. Ha rossz kedvem van, és megkérem, hogy ne, akkoris ugyanúgy csinálja.

Általában csak mosolygok rajta, meg egyetértek ha valami jó, de van amikor már sok. :(

2017. jún. 8. 18:48
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Akkor megpróbálok változtatni.

Tény, hogy nem vagyok rendben önmagammal, mert régen sokat piszkáltak a külsőm miatt, többek között ő is.

Lehet ez a problémám forrása. :(

2017. jún. 8. 18:49
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Én múltkor megbámultam egy csajt a villamoson, akinek iszonyat jó alakja és óriási csöcsei voltak egyszerre, de nem is ez volt a poén. Hanem az, hogy egy olyan top volt rajta, amin mind a két mellén egy macskafej volt és akkorák voltak, hogy összenéztek a cica fejek. :DD

Én egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne ezt a groteszk, egyben még is kellemes látványt nyújtó csendéletet nézzem.

Ha ott lett volna a barátnőm biztos megemlítem neki is.

2017. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Te egy remek ember vagy. :D
2017. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is csak akkor értenélek meg kérdező ha a párod más lányok testével jönne. Hogy pl milyen jó melle van, megcsináltathatnád te is melled, vagy hú de jó segge van a csajnak, miért nem edzel te is fenékre stb. Na az ilyenek valóban bántóak, de hogy most egy másik lány hajával meg ruhájával jön, azzal nem tudom mi a probléma. Nem is a lányokat nézi csak azt ami rajtuk van. Még a strandon is a lány haját nézi nem a testét mikor ott aztán bőven lehetne mit nézegetni a lányokon fürdőruhában. Inkább örülnöd kéne. Te tetszel neki max stílusban tudna rajtad változtatni. Ez azért nem olyan nagy probléma.
2017. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedbe visszaadnám,dicsérgetném a velem szembejövő pasikat.

Hogy,hú ez milyen jól néz ki...

Utána kidobnám ,ezt nem viselném el!!

De te tudod,úgyis vele maradsz

2017. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értel a #8-sal. Szerintem is akkor lenne sértő, ha kifejezetten a csajokat dícsérné. De így hogy igazából csak az tetszik neki amit viselnek, nem gáz. Lehet hogy az öltözködési stílusodat szeretné feldobni, csak nem igazán vagy rá vevő. :)

Bár tény, hogyha szólsz hogy ez téged zavar, akkor leállhatna vele.

2017. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!