Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az megoldás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megoldás ha összeveszünk ne irjak neki vagy ne irjak vissza ha írna? Elég büntetés ez?

Figyelt kérdés

sziasztok.én 19éves vagyok,a barátom meg 22.sokat veszekeszünk mostanság egyébként 3 és fél éve vagyunk együtt,nagyon szeretem és ő is de sokat veszekedünk.Az megoldás hogy rájöjjön a dolgokra ha egy időre "eltűnök"?

köszönöm a válaszokat,rosszindulatú emberek kerüljenek !


2017. jún. 8. 20:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
veszekedünk** elnézést!
2017. jún. 8. 20:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne büntess, nem a kölyköd. Beszélgessetek.
2017. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyerekes. Beszéljétek meg.
2017. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz, mert nem sok jó sül ki belőle. Üljetek le beszélgetni.
2017. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem uljetek le es probaljatok kitalalni, hogy miert veszekedtek annyit.

19 es 22, ez, bocsi, de nem fog sokaig tartani mar.

Nem az van, hogy legbelul mar mindketten masra vagytok?

2017. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat aranyosak vagytok!!! úgy látom mindegyikőtök ugyanazt írta! hálás vagyok

egyébként nem tudom utolsó...egymásra vágyunk legbelül,de valamiért minden hülyeségen képesek vagyunk összeveszni:(

2017. jún. 8. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyerekes, és ha túl sokszor játszod ezt el akkor szakítani fog veled mert gyerekesnek fog találni. A haverom is pont annyi mint a barátod, a barátnője meg annyi mint te. És egész nap azt halgatom hogy a lány miatt idegesíti magát és hisztizik és olyan szavakkal illeti hogy "hisztis liba, utálom ilyenkor" vele is azt csinálják amit te a barátoddal. Hidd el ha higgadtan le ültök megbeszélni a dolgokat azzal jobban jártok.
2017. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazad van köszi,csak hát férfiakkal leülni megbeszélni valamit .."férfiakkal"
2017. jún. 8. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, gyerekes :)

De 19 évesen megbocsájtható :)

Nem rossz ötlet az eltűnés, legalább mindketten magatokba néztek, hog mit is akartok.

Ha csak veszekedést tudsz írni, akkor inkább semmit....

2017. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Igazad van köszi,csak hát férfiakkal leülni megbeszélni valamit .."férfiakkal""

Nincs ebben semmi. Ha tudod, hogy mit szeretnél, akkor kommunikálod felé ezt. Ha nem hajlandó megadni vagy kompromisszumot kötni, akkor meg ott kell hagyni. Az egyoldalú kapcsolatok úgyis tönkre mennek. Benne maradni és nyelni csak időhúzás volna.

30/f

2017. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!