Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagy aludni a párom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy aludni a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általában a péntek és szombat estéket tudjuk csak együtt tölteni.

Ciki vagy nem, nő létemre nekem 10 óra a pihentető. Felkelek én bármikor, ha kell, de ha igazán kipihent akarok lenni, 10 óra kell.

A lényeg, hogy a párom, ha nem álmos, akkor nem hagy engem aludni. Van, hogy még hajnali 1-2 fele sem hívja álomfölde, és ilyenkor engem piszkál. Múltkor direkt veszekedett velem. Reggel meg ha felkel hamar akkoris kelt engem. Ha én teszem ugyanezt, ki van borulva.

Múltkor én álmos voltam már 22-kor, de ő kiakadt, hogy én aludni akarok. Másnap ő volt álmos 22-kor, és megkért, hogy aludjunk mert nem bír tovább fent lenni.

Mindig piszkál. Most tudom, azt kellene tennem, hogy akkor nem alszom vele, de akkormeg elveszem azt a két meghitt estét is magunktól.

Mit tehetnék?

Napközben nem tudok aludni, én csak este az ágyban, ellenben ő bárhol elalszik, múltkor elmentünk a Margitszigetre, kiültünk a fűbe egy pokrócra és 2 órát aludt a szabad levegőn.

Mondhatni ő rendszertelenül alszik, de nekem meg megvan egy megszokott életritmusom.

Hétközben nagyon energikus vagyok.

Vagy tényleg csak az maradt, hogy nem alszom vele? Mondtam már neki, hogy nekem KELL az alvás, nem pedig csak akkor, amikor ő úgy óhajtja.


2017. jún. 8. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen alapvető dolgokban nem tudtok megegyezni, mi lesz akkor, amikor nem két napot töltötök együtt, hanem az egész hetet?
2017. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyet nem teszünk olyan lánnyal akit szeretünk
2017. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

istenem ez a dedó

szóljatok a dadusnak

2017. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd el a gec ibe
2017. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát, kevés ingerlőbb dolgot tudok elképzelni annál, mint hogy valaki nem hagy aludni.

Még ha véletlenül teszi csak elnézem egyszer-egyszer, de ha szándékosan... akkor hamar elintézem, hogy leszokjon róla.

(Ez itt konkrétan az lenne, hogy ha megvót, amit mindketten akartatok, akkor mindenki irány hazafelé - oszt otthon úgy van fönt, ahogy akar.)

2017. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom, én extrém korán fekvő - korán kelő vagyok, míg párom szeretet akár éjfélig is matatni. Eszünkbe sem jut, hogy én reggel felkeltsem vagy ő este ne hagyjon aludni... Ez nagyon gáz.
2017. jún. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az élet nagy problémái :D
2017. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. ha már ezen nem tudtok megegyezni, mi lesz amikor heteket töltötök együtt?

2. én még elmondanám neki egyszer és ha nem változtat, akkor kalap-kabát, mert semennyire nem tisztel

2017. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez alapdolog lenne, hogy legalább ennyire figyelmes vagy a másikkal. Mi mindketten korán kelők vagyunk, mert mindig van mit csinálni, néha persze lustizunk. :)

Volt már olyan, hogy ő olyan fáradt volt, hogy este 7-kor elaludt, TV mellett nem tud aludni, kikapcsoltam és kimentem inkább olvasni, hogy nyugodtan tudjon pihenni.. ugyanez fordítva, Ő ha reggel korábban kel és nem bír már feküdni,lustizni, szépen kioson a szobából és megvárja míg felkelek.

Alap figyelmesség ez szerintem. :)


24N

2017. jún. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 ös! Ha már felkeltél, akkor már nem tudod leszoktatni róla hacsak agyon nem csapod, vagy agyhelyen. Én szándékosan felkeltenélek azért is s majd meglátjuk ki szokta le kit. Én nem félek az alvó kiscicától megküzdök az idegbajossal is s hamar leterítem, mint az asztalterítőt 🤣.
febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!