Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel 5 hete egyutt vagyunk. Nem vagyunk egy anyagi szinten , ők sokkal gazdagabbak , viszont alapjáraton nem veszem ezt észre a viselkedésén. Az apja pénzén él, szóval nem saját büszkesége az, hogy van mit a tejbe aprítani . Sokszor lenézve érzem magam ez miatt , viszont sokszor azt veszem észre , hogy ő szól rám, ha felhoz a pénz kérdést, mintha nem is érdekelné. Alapból elvagyunk, a szex tökéletes , szeret is , viszont vannak problémák :


Próbál irányítani ( megmondja mit vegyek fel, ha raszolok megsértődik es elvárja , hogy bocsánatot kérjek tőle )

Megmondja mit hogyan tegyek, rám szól olyan dolgokért , amiket tudok ( ha egy nívós helyen vagyunk, rám szól ha mondjuk neki támaszkodom egy ajtónak, mintha égő lennék )

Vett egy autót most a család , az anyja kérésére beültem, hogy felhúzzam az ablakot, a lány pedig pont elkérte , hogy menjen egy kört . Mikor beultem rám szólt, hogy ,, en vezetek fiacskam " .


Szóval ezek a dolgok . Most osszevesztunk azon, hogy elmegyünk hétvégére kirándulni es nem akarta lerakni az egyik nadragom , ami nekem tetszik neki pedig nem , igy elraktam én ..


Máskor amugy normális .. igy szeret ugy szeret , haza sem jövök mar hiányzom neki , meg ilyenek ..


Hogyan kene viselkednem , beszeljem ezt meg vele ?? Sokszor fekete seggunek erzem magam es ez zavar .. de akkor utána miert szerelmeskedik ??


2017. jún. 8. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele, de ha 5 hét után ilyen akkor sok jóra ne számíts.
2017. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó, hogy az elején vagytok, mert még helyre lehet tenni. Később már bármit csinálnál az "egyoldalú szerődésmodósítás" lenne. Tisztázd vele, hogy ezeket tapasztalod ezek miatt a szituációk miatt és szeretnéd, ha ezen, mert te így rosszul érzed magad. Lehet-e róla szó ? Ha a válasz igen, akkor örülj neki, ha pedig nem, vagy a tapasztalataid illegitimizálása, akkor meg megfontolhatsz egy szakítást, mert ez fog menni.

30/f

2017. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a családjában is az anyuka irányít...volt ilyenben részem. Ez nehéz eset, mert ilyenkor a józan érvek mit sem érnek, mert a személyisége alapból ilyen...én nem terveznék vele hosszú távon..neku egy igazi papucs kell
2017. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!