Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büdös fing, első randin. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös fing, első randin. Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal tegnap, elmentünk sétálni, majd fagyiztunk és elkísért haza. Utána a lépcsőházban beszélgettünk a lépcsőn ülve. Egyszer váratlanul hallottam egy susogó hangot mellőlem a lába közül, nem volt hangos, csak ilyen susogó szellentő hang. Szóval egy igazi nagyon büdös halk sunyit fingott... Annyira büdös volt, hogy szóvá is tettem, hogy na jó én megyek mert iszonyat büdös itt valami. Nem mondtam a szemébe, hogy befingott és tuti az, de megjegyeztem, hogy valami nagy büdös, és tudta, hogy ő okozta... kérte, hhogy menjek ki a levegőre, beszélgessünk még a játszótéren de nem mentem. valahogy azt gondolom vissza lehet tartani, lány vagyok nekem is kellett már fingani, de vissza szoktam fogni, pláne társaságban. nem képtelenség... azóta nem beszéltem vele, bár a facebookon rám írt, de nem válaszoltam. Veletek is történt már ilyen? Mit reagáltatok?

2017. jún. 9. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Drámát kellene írni ebből a történetből.

Én még nem randiztam életemben egyszer sem. De szem előtt tartom a tanácsod, és ha nagyon kell fingani, inkább visszatartom, még ha be is hugyozok az erőlködésbe.

2017. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Aranyat is szoktak mosni, pedig ott meg nagyon koszos valami. Persze, lehet egy ideig tartani, de nem mindig jön össze. Mindenesetre, ha egy fing elég, hogy meggátoljon, akkor elég sok mindenről le fogsz maradni. Nem csak légnemű dolgok lesznek az életben közted és a céljaid között.

30/f

2017. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy ezt nem tudtad, de minden ember fingik büdöset.

Sőt az se kizárt, hogy a srác már majdnem a gatyájába csinált, csak azért tartogatta, hogy veled maradhasson. Mentette volna a menthetőt, te meg haza rohansz. Kellemetlen helyzet, de azért nem indok arra, hogy valakinek egyből ne is válaszoljunk.

2017. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Még nem jártam így, de ez lehetett egy egyszeri baleset is.

Persze, ha állandóan büdiket ereget, azt nem bírnám :)

2017. jún. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%

Talán még annyi, hogy ha a puncifing arcba ezt váltaná ki az emberekben, akkor kb senkinek nem lenne barátnője :D

30/f

2017. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolso, te se voltal meg novel...a puncifing nem jar szaggal.
2017. jún. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Múltkor volt egy hasonló kérdés. Csak ott a lány fingott. Mindenki olyanokat írt, hogy nem zavarta volna, előfordul az ilyen stb.. ez a p.icsa meg... :D jobban is jár a srác ha nem húzod az agyát, legalább talál magának egy értelmes lányt.. kérdező te meg dugj fel magadnak valamit :D ekkora se.ggfejt...
2017. jún. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem történt ilyen viszont lehet, hogy csak kicsúszott. Nem minden helyzetben lehet visszatartani. Én nőként menzesz előtt pár nappal és az első pár napján puffadok, mikor milyen mértékben.

Volt 1-2 alkalom, hogy kicsúszott mások előtt mert vannak helyzetek amikor nem állhatsz félre 10 percenként.

Azt meg hogy büdös lesz-e max a jósok tudhatják.


Szóval egyszeri alkalom miatt nem írnám le a srácot.

2017. jún. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
nekem is nőként menzesz előtt/alatt nem megy mindig a visszatartása. mindig nem lehet, emiatt ne hagyd annyiban
2017. jún. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Hatos. Amit írtam, tapasztalat. Nem mondta senki, hogy szagos, viszont elég hülye szituáció. Mindenkiből mást vált ez ki. Nekem röhöghetnékem volt a helyzet miatt, a csajok borzasztóan szégyenkeztek, másnál meg lehet, hogy van olyan illúzióromboló, mint egy sima fing. Szerintem ennél több kell, hogy eltántorítsanak bárkit attól amit akar, de ez csak egy vélemény. Lehet sznoboskodni, de a gáz/levegő akkor is a nagyobb nyomású helyről a kisebb nyomású felé fog igyekezni.

30/f

2017. jún. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!