Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak titeket is kiborítana ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket is kiborítana ez?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek pár hónapja új munkahelye van és van pàr kollégája akivel jóban lett. Nők, Férfiak egyarànt. Van köztük egy korabeli hapi aki meló után meghívta egy fagyira és beszélgettek a buszmegállóban amíg a csajomnak nem jött a busza. Aztán volt egy nő kollega is akivel pár hónap alatt annyira jóban lett,hogy a lány elhívta a páromat buliba. Amire a csajom nemet mondott, pontosabban az "engedélyemet" kérte. Nem örültem neki, mert mint kiderült más hímek is mentek volna többet között az a sràc akivel fagyizott. Nem tiltottam meg neki semmit, de veszekedtünk aztán inkább nem ment el a buliba. Most csapta ki nàlam a biztosítékot a sràc. Egész este hívogatta a barátnőmet, még akkor is csörgött az az åtkozott telefon amikor szexeltünk. A barátnőm kénytelen volt felvenni és beszélt a fickóval, azt hittem agy f@zt kapok mert a fószer lennt vàrt a panel előtt és vàrta a csajomat, elakarta vinni "bulizni "vagy "sétálni" A barátnőm is mérges volt elküldte a sràcot, de lekellett mennünk hozzá, mert nem takarodott el. Amikor megláttam a páromat a fickó se szó se beszéd megölelte a csajomat és a még "hmmhmhhm" hangot is adott ki, mert megszagolta a párom azonnal elhúzodott én meg sajna nem gondolkodtam, de rögtön arcon vágtam a sràcot. Volt egy kis dulakodás aztán elment a csàvó. Annyira felidegesített. Nagyon dühös voltam és ja igen féltékeny is. Szószerint rá ugrott a páromra amikor meglátta és magàhoz szorongatta. Istenem de felképelném azt a bar**t.


A párom azt mondja ő nem gondolta volna,hogy ez lesz. Mindenkivel kedves volt a lányokkal is, már az első nap normàlisan fogadták. Nem gondolnám a barátnőmről,hogy nagyon bíztatta a csávót, mert mindent elmesélt és bevolt zsongva,hogy milyen rendesek a kollégák a nők is meg a férfiak is. Konkrétan 3 csajról és 4 fickóról van szó. Már fbon ismerősei, van egy csaj akivel néha beszélget messengeren aztán ennyi. De a sràcokban nem bízok, váratlan hívàsok vacsorakor, elvittem reggel a páromat a cukrászdába vettünk sütit. A telóját a kocsiban hagyta akkor 2 sràc is hívta meg érkezett egy smse egy nőtől. Nekem ebből elegem van picit. Pincér a barátnőm, a b*lét is kidolgozza, nem szórakozni megy oda, de meló után mindenki " rá mászna". Egy perc nyugtunk sem lesz. Ő nagyon örült neki,hogy szerzett pár "baràtot". Azzal a sráccal szerencsére nem dumàl és bízok is a csajomban..de azért ez már ultra gáz.

Nincs önbizalom hiányom, rendben vagyok, de ez nálam sok!! A párommal dumáltam erről picit sértve érzi magát, mert nem bízok benne és tudhatnám,hogy nem csal meg, nagyon szeret engem. Ja ezt vágom, és ugyan velem van ha teheti jórészt...de mindig valaki keresi, elhívják ide oda, és a sràcok is nyomulnak rà, persze a baràtnőm szerint nem igaz. Nem akarom elvenni a baràtait, de a hímekből nem kérek. Kopjanak le. Mindenki tudja,hogy foglalt a csajom, mégis lecsapnànak rá. Őszíntén titeket is ez kiborítana férfiként? Férfiak vàlszarà várok leginkább. Kössz


2017. jún. 9. 09:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
"Mert megszagolta a páromat"
2017. jún. 9. 09:07
 2/17 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem jól tetted, amit tettél.

És minden oda vezethető vissza, erre az átkozott "férfi nő barátság" baromságra.

Mikor fogják már fel a nők, hogy férfi oldalról ilyen NEM létezik???

Az egy más kategória, hogyha tudja egy pasas, hogy van a férfinak barátnője, az minek kanna rá akkor?

Hacsak nem bunyót provokálni, más elképzelésem nincs.

2017. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*kattan
2017. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit tényleg sok, amit a srác művel, bár szerintem a barátnőd sem állította le teljesen, különben nem próbálkozott volna a pasas. Lehet nem így volt, akkor bocsánat. Egyetlen egy dolgot nem csináltál helyesen, mégpedig azt, hogy arcon vágtad a srácot. Az erőszak nem megoldás semmire. Agyba-főbe verheted te a srácokat amíg el nem fáradsz, de ha a barátnőd akar, akkor úgyis megcsal. Plusz azzal, hogy arcon vágtad, ő került fölénybe, mert elárultad, hogy féltékeny vagy és nem is bízol teljesen önmagadban, mert látsz rá esélyt, hogy elvegye tőled. Amelyik férfi magabiztos és bízik a kapcsolatában, az ilyenkor nem a másiknak ugrik, hanem körberöhögi a srácot, mert tudja, ha a feje tetejére is áll a másik pasas, akkor sincs esélye.
2017. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Abszolút igazat adok neked...de hozzáteszem, a csajodnak is vszínűleg változtatnia kell a kollégái irányában, mert nem véletlenül akarnak rárepülni...ezzel nem azt mondom, hogy csal, nehogy félreértsd...
2017. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta együtt vagyunk, és tudom,hogy nem csalna meg, de szörnyen naiv. Nem voltak neki korábban férfi "baràtai" csak egy két lány ismerőse azok is kollégák. De ezen az új melóhelyén az első nap már úgy jött haza,hogy azt mesélte mindenki milyen kedves volt és munka után sikerült csak bemutatkozni a többieknek már azonnal neveket mondott,hogy jajj de jó fej mindenki. Örültem neki, de annak nem,hogy megàllàs nélkül még a csajok is éjjel nappal keresik. A barátnőm őszíntén mindig elmeséli mi történt a fagyizós dolgot is magától mesélte, nagyon úgy esett le,hogy az ő oldaláról nézve ez csak egy haver..de könyörgöm ez a fickó nem barátkozni akart, ez a csajom is belátta és kerüli. No de a többi bak még ott van akik ugyan úgy keresik telefonon, hívják buliba,moziba. Eddig kifogásokat keresett és csak akkor ment el ha a lànyok is mentek velük, de tök egyértelmű,hogy a srácok nem csapatban akarnak szórakozni.
2017. jún. 9. 09:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Hiba volt az a verekedés, de nagyon feldühített. Úgy szagolgatta a páromat mint egy kutya. Azonnal rá ugrott amikor leértünk a csávóhoz. Nagyon fel@tt.
2017. jún. 9. 09:31
 8/17 A kérdező kommentje:
És ami baj,hogy nem tudom mit tegyek, de ez nem maradhat így tovább. Már elegem van belőlük amióta ott van mindenki zaklatja őt.
2017. jún. 9. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, bocs, hogy válaszolok, de szerintem ha elolvasod, megérted.

Nézd, a barátnőd azért nem lehet annyira naiv, hogy ezt ne lássa, hogy egy férfi hogy közelít hozzá és hogy hol a haátr, hol az a pont, ahol elég... :)

Neki kéne leállítani őket.

Én is voltam ugyanebben a helyzetben, új munkahely és néhány környező boltból akik átjártak srácok vásárolni egyből rámkaptak. Telefonszám, találka, miegyéb...

De én leállítottam őket, hogy bocs, de nem aktuális, mert van párom. Pedig ő még csak nem is a férjem volt akkor. (azóta már nem is vagyunk együtt). Eddig el sem jutottam egyikkel sem, hogy a címem megtudják! Szóval ezen mondjuk elgondolkodtál, hogy a barátnőd is mennyit és miket mondhatott, ha a srác el tudott este menni oda hozzátok?


Szóval inkább a barátnődön van a hangsúly, ő hogyan kezeli a kollegákat, mit és mennyi dologba avatja be a férfi kollégákat..

Nem lehet, hogy bejön neki, hogy mindenki udvarolgat neki? Növeli az önbizalmát, hogy csapják neki a szelet.

De más kérdés, hogy ezt meddig hagyja elfajulni.

Mert azért más az, hogy ez marad munkahelyen és időn belül: pl. kedveskednek vele, előzékenyek, segítenek neki a munkában, ilyesmi, de tudják, hogy ez csak ennyi lesz, mert jó csaj, akinek párja van....

Vagy kiterjed már a munka utánra is, ahogy nálatok.

Hidd el, ha egy nő határozottan visszautasít valakit és hangoztatja, hogy van valakije, akkor nem fognak éhes kopó módjára ráhajtani... ezen érdemes lenne elgondolkodnod!


Amúgy pedig bizonyos szempontból nézve simán megérdemelte a sallert a srác.

Bizonyos szempontból nem, mert nem tudhatod, hogy a barátnőd mivel biztatta fel ennyire, hogy képes volt este ott szobrozni, hogy igenis menjen le a barátnőd.... szerinted ez kicsit sem érdekes?v Hm..!

2017. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, a barátnőd felnőtt nő, ezt neki kell megoldani. Ha teljesen egyértelműen közli a pasikkal, hogy nem akar ismerkedni, mert van barátja, akkor nincs az a hülye pasas, aki ezután még próbálkozna. Minden férfi felfogja ha nincs esélye, és utána lekopik. Itt inkább az lehet a probléma, hogy a barátnőd nem ad egyértelmű jeleket. Értem én, hogy azt mondja, hogy nem akar semmit a pasiktól, de mivan ha csak mondja és a cselekedetei nem ezt mutatják? Elég nehezen tudom elképzelni, hogy ha elküldi a pasikat melegebb éghajlatra, akkor utána még próbálkoznának. Ezt beszéld meg a barátnőddel, és mindenképpen ő állítsa le a pasikat és ne te. Ha te le is állítod őket, akkor később jönni fog majd más, akinek ugyan úgy félreérthető jeleket fog küldeni. Nem lehetsz egész életedben a háta mögött.
2017. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!