Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szexuális zsarolás", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szexuális zsarolás", hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, 21 évesek.

Nekem a párom előtt volt egy kapcsolatom, ahol nem volt szex. A párom az első.

Már az elején pedzegette a 3-ast, hogy gondoljam már át, de mindig elvetettem.

Utána kezdődtek a problémák. Akárhányszor lefeküdtünk, ő izgult előtte, és emiatt nem ment neki rendesen, idő előtt elsült. Utána jött az a téma, hogy hagyjuk el az óvszert(egészségügyi okokból nem lehet de nem érti meg). Folyton zsarolt, hogy akkor rá fog menni erre a kapcsolatunk. Utána jött, hogy én sosem szexizek neki. 0-24-ben ezt hallgattam, hogy szexizzek, küldjek szexi képet, mutassak valami szexit. Például ült az ágyon, és rámnézett, hogy akkor én most szexizzek neki. Szerintem nincs olyan, hogy szexizés. Ez a nő vérében van, de én belőle semmit nem váltottam ki. Vehettem fel szexi ruhát, dobálhattam magamról a törölközőt, mondhatok neki mocskos dolgot, semmi. Meztelenül alszunk, semmi. Szerinte én sose kezdeményezek, csók alig van, lankadtan nem érhetek hozzá, de szexizzek és csináljak valamit.

Beletörődtem ebbe, hagytam az egészet. Utána kezdődött el az, hogy unalmas neki a szex, változtassunk, öltözzek be macskának, meg vegyünk eszközöket. Én meg mostmár undorodom a szextől.

Ki akarok lépni a kapcsolatból, de az önbizalmam romokban. Egy csúnya senkinek érzem magam, akit az utcán se nagyon néznek meg, semmi szexuális kisugárzásom. Régen szép, vonzó nőnek láttam magamat. Úgy érzem hogy tipikusan az az eset van, hogy félek mindentől.

Félek, ha kilépek és igaza van, sose leszek jó egy férfinak sem.

Az alakom tökéletes, azzal nincs baj.

A párom múltkor közölte velem, hogy nekem extrán rá kell segítenem erre a szexis dologra, mert nekem inkább aranyos kisugárzásom van.

Nagyon magam alatt vagyok.

Volt valaki így? Egyszerűen dobjam ki? Vagy lehet bennem van a hiba?

Ne haragudjatok a zagyvaságért, tényleg jó tanácsokat szeretnék fogadni. Ha mondom neki, hogy szex közben szorongok, az a válasza, hogy az nem jó.


2017. jún. 9. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Öltözzek be macskának! :DDDD


Én azt mondom, azzal, hogy így összeszedted a gondolataidat, tettél egy nagy lépést afelé, amit minden jóérzésű ember tanácsolni fog neked. Nyilván leépítette az önbizalmadat, ez volt a célja, hiszen tudta, hogy így akkor se fogod elhagyni, ha azt akarja, hogy öltözz be macskának vagy "szexizz". Be is jött. Ha még tocsogni akarsz egy pár hónapig a fostengerben, akkor maradhatsz még vele, de én azt hiszem, belül már elhatároztad magad, hogy otthagyd. Ha van macskája, azt azért ne vidd el. :)

2017. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

"Az alakom tökéletes"


Azért csak csínján az ilyen megszólalásokkal.


Amúgy aki ilyesmivel zsarol (neme mindegy), elhagyandó nagyon hamar.

2017. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Dobd ki de nagyon gyorsan!


Aztán tölts egy kis időt egyedül, esetleg barátnőkkel. Járj társaságba. Ne akarj társat keresni, csak lazulj.

Szerintem nem benned van a hiba, aranyos kisugárzású lányok is bejönnek egy csomó srácnak.

2017. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elozo 5 kerdesesnel is leirtuk, hogy hagyd ott ezt a cimeres farkat... szoval vagy legyel szives tenni valamit, vagy fejezd itt be az idokozos panaszkodast!
2017. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazó kapcsolatoknak pontosan ez a lényege, hogy leépítse az önbizalmad és úgy rohadj meg abban a rossz kapcsolatban. Ne félj! Dobd ki sürgősen! 21 éves vagy, előtted az élet, gyönyörű vagy és aranyos! Az aranyosság szexi, hidd el. Felveszel egy magassarkút és kicsíped magad, hidd el, szexinek fogod érezni magad. De először is dobd ki azt a f.ä.szt, aki ilyeneket mond neked és olyanokra kényszerít, amikhez nincs kedved és nem is lenne rá szükség. Ez egy hülye szemét, akinek szexuális problémái vannak, és rád próbálja vetíteni, te meg elhiszed neki, ki tudja miért.

Dobd!

2017. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

az 5-ös válaszolóval teljesen egyetértek.


annyit tennék még hozzá, hogy 21 évesen nem ilyen problémákkal kellene küzdened... hagyd el, építgesd az önbizalmadat (egyedül!), és meglátod, jön a szerelem is.


hejj, ha én lehetnék újra 21...:)

2017. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát... ritka elcseszett kis p@csöt sikerült kifognod neked is, hallod-e? :)
2017. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük sorra:

-pedzegette/ti a 3-ast (úgy, hogy még egy nőt se képes normálisan megd..ni.. lol)

-idő előtt elsül, mert izgul

-van valami nyomora a gumival (aki nagyon akar, az tud gumival is szexelni, hidd el).

-be kell öltöznöd, magadra kell húzni valami szerepet, ami nem te vagy, mert máskülönben nem áll fel a pötse.

-meztelenül fekszel mellette és meg se rezzen..(lol)

-nem érhetsz a farkához lankadtan (?????ezt egyszerűen nem értem.....de tényleg!)

-vegyetek ezek tetejébe eszközöket....

- és még mindezek után NEKI unalmas a szex? :D



Nézd, egészen biztos lehetsz benne, hogy a hiba nem kifejezetten benned van. Max azért, mert még mindig képes vagy egy ilyen kreténnel együtt lenni, aki a 3-asról álmodozik, de a lankadt fszát sem foghatod meg, annak fényében, hogy te vagy a nője!

No comment!

:(

2017. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"öltözzek be macskának" :DD
2017. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Neki nincs önbizalma, joggal és azért nyom lefelé Téged is. Te meg hagytad. Éppen itt az ideje, hogy dobd ki a fenébe, mert csak rosszabba lesz az önbecsülésednek. Hidd el az már nagyon jó, hogy felismered, ez nagyon nem normális.
2017. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!