Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek végleg a szétköltözésről? Csak egy válság, vagy tényleg vége?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve élünk együtt. Pár hónapja elég hullámzó a kapcsolatunk. Én nagyon szeretem, ő is viszont, de valahogy mégsem működik. Gyakran veszekszünk, leginkább féltékenység miatt, de az életvitelünk sem egyezik. Elég sokat dolgozunk mindketten, de ő még otthon is kihajtja magát, és ha én nem segítek neki, akkor hisztizik, hogy ő mindent csak értünk csinál. Az első pár hónapban eljártunk ide-oda, most már alig csinálunk a munkán kívül valamit. Úgy érzem, nem néz már rám nőként, a szexuális életünk egy hónapja semmi. megbeszéltem már vele, hogy nekem ez a folyamatos ellenőrzés nem jó, de nem tud változtatni. A telefonomat már kódolom, nincs titkolnivalóm, de bánt, hogy megnézegeti minden beszélgetésemet. Elhatároztam, hogy elköltözök tőle, de ha arra gondolok, hogy holnap már nem vagyunk együtt, akkor meg meggondolom magam. :(
2017. jún. 9. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a leírásban egy kulcsszó van: a HULLÁMZÓ. Az ilyen állapot a nőkben valamiért függést idéz elő. A nők két esetben szokták biztosan elhagyni a párjukat: ha huzamosabb ideig minden jó, vagy ha huzamosabb ideig rossz a kapcsolat. Ha viszont "hol ilyen, hol olyan", tehát vannak magasságok és mélységek, az a nőkben olyan érzelmi függést indukál, hogy egyszerűen nem tudnak a pasitól elszakadni. Szerintem te sem fogsz tudni. A nőknek az kell, hogy bizonyos időszakonként váltakozzon az idill és a dráma.
2017. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szexmániás, de hidd el, ahol már 1 év járás után 1 hónapig luxus a szex, ott már komoly gondok vannak! :(

Nyilván azért nehéz szakítani, mert az ember a jóra emlékszik és ez egy hatalmas változás.

De neked kell tudni, ismerni a párod és magad, hogy ez még rendbehozható e vagy sem.


Részemről azt mondanám, hogy ahol ilyen rövid idő után felüti a fejét ilyesmi, ott mi lesz mondju k10 év múlva, ha sikerül most megmenteni a dolgot?

Nyilván nem szentírás, hogy nem lángoltok fel újra és lesztek örökké együtt akár... dehát lássuk reálisan, nem ez a várható esemény.

2017. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!